برگزاری دوره آموزشی بیوتکنولوژی ویژه اساتید دانشگاه‌های عراق در دانشگاه فردوسی

۳۱ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۴:۴۱ کد : ۵۷۷۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۳۸
درپی درخواست معاون وزیر آموزش عالی عراق از رئیس دانشگاه فردوسی مشهد در جریان سفر دکتر کافی به عراق، دفتر همکاری‌های علمی بین المللی دانشگاه فردوسی مشهد یک دوره آموزشی بیوتکنولوژی برای 21 تن از اساتی...
درپی درخواست معاون وزیر آموزش عالی عراق از رئیس دانشگاه فردوسی مشهد در جریان سفر دکتر کافی به عراق، دفتر همکاری‌های علمی بین المللی دانشگاه فردوسی مشهد یک دوره آموزشی بیوتکنولوژی برای 21 تن از اساتید دانشگاه های مختلف عراق از 31 مرداد لغایت 20 شهریور ماه 1394 برگزار خواهد کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این دوره تخصصی با مشارکت دانشکده های علوم و کشاورزی و به زبان انگلیسی برگزار  می شود و مجری آن پردیس بین الملل دانشگاه می باشد.
بر پایه این گزارش، در طول این دوره علاوه بر شرکت روزانه این اساتید در کلاس‌های آموزشی که به وسیله اساتید دو دانشکده علوم و کشاورزی در عناوین مرتبط با موضوع بیوتکنولوزی برگزار می شود، بازدیدهایی از بخش های مختلف دانشگاه از جمله آزمایشگاه مرکزی، پژوهشکده علوم گیاهی و بازدید های صنعتی نیز  در نظر گرفته شده است.
گفتنی است سفر به نیشابور و بازدید از آثار تاریخی فرهنگی آن شهر و بازدید از اماکن متبرکه آستان قدس رضوی از برنامه های جانبی این دوره آموزشی می باشد.