مشاور وزیر و دبیر ستاد خیرین وزارت علوم خبر داد:

حمایت‌ بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریالی خیرین طی چهار سال گذشته در کشور

۲۹ مهر ۱۳۹۹ | ۱۴:۳۴ کد : ۵۷۷۰۵ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۹۳۱
دکتر حسین عسکریان ابیانه مشاور وزیر و دبیر ستاد خیرین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مراسم افتتاح، تکمیل و کلنگ‌زنی پروژه‌های عمرانی خیرساز دانشگاه کاشان، با اشاره به کمک‌ها و حمایت‌های بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریالی خیرین طی چهار سال گذشته در کشور، اظهار داشت: میزان حمایت‌ها و تعهدات خیرین امسال ۱۰ هزار میلیارد ریال در کل کشور است.
حمایت‌ بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریالی خیرین طی چهار سال گذشته در کشور

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر عسکریان ابیانه در این آیین که امروز (سه‌شنبه) در دانشگاه کاشان برگزار شد، با اشاره به اینکه در کشور بیش از ۷۰ بنیاد علم و فناوری وجود دارد، گفت: از این تعداد حدود ۸ بنیاد فعال هستند که در راس آن بنیاد علم و فناوری دانشگاه کاشان قرار دارد.
وی خاطر نشان کرد: دانشگاه کاشان در جذب خیرین و تنوع بخشی به منابع دانشگاه پیشتاز است و این پیشتازی در همه جوانب مشهود است.
دبیر ستاد خیرین وزارت علوم ورود به کارآفرینی، تنوع‌بخشی و نوآوری را از ویژگی‌های ممتاز بنیاد حامیان علم و فناوری دانشگاه کاشان برشمرد و گفت: خیرین و حامیان علم و فناوری تاکنون فعالیت‌های برجسته‌ای را در تمامی زمینه‌ها در این دانشگاه به یادگار گذاشته‌اند که جای تقدیر دارد.
س.س ۵۱/ ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷