با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

دکتر مختاری به سمت سرپرست دانشگاه جیرفت منصوب شد

۲۹ مهر ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۰ کد : ۵۷۷۰۳ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۱۵۵۳
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در حکمی دکتر مرتضی مختاری را به سمت سرپرست دانشگاه جیرفت منصوب کرد.
دکتر مختاری به سمت سرپرست دانشگاه جیرفت منصوب شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم خطاب به دکتر مختاری آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه جیرفت منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود با بهره‌مندی از تجارب اعضای هیئت علمی دانشگاه و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت‌های تعیین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.
امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت‌المال و صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه، اهتمام ورزید.
دکتر مرتضی مختاری متولد ۱۳۵۹، عضو هیئت علمی دانشکده کشاورزی دانشگاه جیرفت و دانش‌آموخته دکترای تخصصی ژنتیک و اصلاح نژاد از دانشگاه تهران می‌باشد.
وی راهنمایی و مشاوره ۵ پایان نامه کارشناسی‌ارشد را برعهده داشته و ۸۰ مقاله در مجلات علمی پژوهشی و - ISI و نیز همایش‌های معتبر داخلی به چاپ رسانده است و ۲ طرح پژوهشی خاتمه یافته را در کارنامه پژوهشی خود دارد.
از سوابق اجرایی دکتر مرتضی مختاری می‌توان به معاونت دانشجویی و فرهنگی، معاونت آموزشی و پژوهشی، مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی و رئیس دانشکده کشاورزی دانشگاه جیرفت اشاره کرد.
وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه‌ای با استعفای دکتر شاهپور کوهستانی، رئیس سابق دانشگاه جیرفت موافقت و از خدمات وی در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷


( ۶ )