چاپ مقاله دو عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی ارومیه در مجله معتبر بین‌المللی

۲۹ مهر ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۳ کد : ۵۷۶۸۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۱۶
دکترسروش حاصلی و دکترشیرکو فاروقی دو عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی ارومیه، موفق به چاپ مقالات خود در مجله Scientific Reports از انتشارات معتبر Nature شدند.
چاپ مقاله دو عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی ارومیه در مجله معتبر بین‌المللی

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه صنعتی ارومیه، مقاله دکتر سروش حاصلی عضو هیئت علمی گروه فیزیک دانشکده محیط زیست دانشگاه صنعتی ارومیه، با عنوان: The entropy production of thermal operations، آنتروپی تولید برای عمل های کوانتومی دمایی را بررسی می‌کند و در رده موضوعی فیزیک کوانتوم، با همکاری مشترک این محقق با اعضای هیئت علمی دانشگاه کردستان به چاپ رسیده است.
همچنین دکترشیرکو فاروقی، استاد گروه مهندسی مکانیک دانشکده انرژی های تجدیدپذیر دانشگاه صنعتی ارومیه، نیز موفق به چاپ مقاله در مجله Scientific Reports از انتشارات معتبر Nature شد.
این مقاله با عنوان: Wettability and confinement size effects on stability of water conveying nanotubes ، اثرات ترشوندگی و اندازه محدودیت در ارتعاش و پایداری نانو لوله های انتقال را بررسی می کند.
گفتنی است مجله Scientific Reports از انتشارات Nature، در پنج سال اخیر با ضریب تأثیر ۴ تا ۵.۵، در رسته مقالات Q۱ در پایگاه های استنادی JCR و SJR قرار دارد.
ل.س ۴۲/ ل.م ۵۴

کلید واژه ها: صنعتی ارومیه


( ۳ )