کسب عنوان واحد تولیدی نمونه ملی توسط شرکت فناور پارک علم و فناوری البرز

تعداد بازدید:۶۵۰
شرکت صنایع شیمی ساختمان ابادگران عضو پارک علم و فناوری البرز به عنوان واحد تولیدی نمونه ملی معرفی و موفق به کسب لوح برتر از سوی دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری شد.
کسب عنوان واحد تولیدی نمونه ملی توسط شرکت فناور پارک علم و فناوری البرز

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل ازپارک علم و فناوری البرز، در همایشی که به مناسبت گرامیداشت روز جهانی استاندارد با حضور معاون اول رییس جمهور برگزار شد، از واحدهای تولیدی نمونه ملی استان‌های البرز و تهران با اهدای تندیس و لوح سپاس قدردانی شد.
"اسحاق جهانگیری" در مراسم گرامیداشت روز جهانی استاندارد که به علت رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت محدود برگزار شد، ضمن تسلیت رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع)، اظهار داشت: امروز مردم کشور به نشان استاندارد بر روی کالاها و محصولات توجه جدی دارند و این حساسیت جامعه تا حدی ارتقا پیدا کرده که مردم نه تنها به استاندارد کالا بلکه حتی به برند محصولات نیز توجه دارند.
معاون اول رییس جمهور با قدردانی از واحدهای تولیدی نمونه که از سوی سازمان ملی استاندارد معرفی شده‌اند، تصریح کرد: امروز استمرار چرخ تولید برای کشور بسیار مهم است و یکی از اصلی‌ترین نیازهای استمرار تولید این است که صادرات غیرنفتی به شکلی مناسب انجام شود تا ارز مورد نیاز واردات مواد اولیه تولید فراهم شود و واحدهای تولیدی ادامه حیات دهند.
براساس این گزارش، شرکت صنایع شیمی ساختمان آبادگران در سال ۱۳۶۲ شمسی با اخذ مجوز از وزارت صنایع و معادن استان تهران تاسیس شد.اکنون شرکت آبادگران، با ظرفیت تولید واقعی سالانه ۶۵۰۰۰ تن و تولید بیش از ۱۵۰ نوع ماده شیمیایی دانش بنیان، گروه صنعتی پیشرو در صنعت شیمیائی ساختمان کشور محسوب می شود.
اخذ گواهینامه های بین المللی مدیریت کیفیت، تعاملات سازنده و نزدیک با سازمان ملی استاندارد ایران به عنوان آزمایشگاه آکرودیته در زمینه " مواد افزودنی بتن، بتن آماده، سنگدانه، سیمان و چسب های کاشی "همچنین اخذ مجوز گروه پژوهشی از وزارت علوم که منجر به ارتباط نزدیک تری با پارک های علم و فناوری کشور و پردیس های دانشگاهی گشت نمایانگر توجه همزمان شرکت آبادگران به تولید علم و متجلی نمودن دانش در کیفیت محصولات تولیدی با بهره گیری از فناوری های نوین می باشد.
مهندس محرابی از شرکت صنایع شیمی ساختمان ابادگران مستقر در پارک علم و فناوری البرزبه جهت تولید "مواد افزودنی بتنی، موفق به کسب عنوان واحد تولیدی نمونه ملی شد.

کسب تندیس واحد نمونه استاندارد کشوری توسط شرکت فناور پارک علم و فناوری البرز
ضمناً همزمان با روز جهانی استاندارد، مدیر عامل شرکت فناور عضو پارک علم و فناوری البرز، موفق شد تندیس واحد نمونه استاندارد کشوری را از دست دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور دریافت کند و شرکت لوله گستر خادمی موفق به کسب تندیس واحد نمونه استاندارد کشوری شد.
شرکت لوله گستر خادمی تولید کننده لوله و اتصالات پی وی سی و پلی اتیلن، کامپاند گرانولی و مصنوعات پلاستیکی موفق شد تندیس واحد نمونه استاندارد کشوری را در در بخش "محصولات غیرفلزی، شیمیایی و نظایر آن" از آن خود کند این شرکت یکی از شرکت های موفق عضو پارک علم و فناوری البرز است که با توان بالا در زمینه های مختلف تولیدی، صنعتی بویژه حوزه دانش بنیان فعالیت دارد.
مهندس محمدرضا خادمی ولی پور مدیرعامل شرکت لوله گستر خادمی درباره موفقیت این شرکت گفت: قرار گرفتن شرکت در یک فضای توسعه فناوری مثل پارک علم و فناوری البرز با امکان تبادل و تعامل با شرکت های بزرگ و کوچک و همچنین حضور مرتب در نمایشگاه ها و استفاده از تجربیات همدیگر از جمله عوامل موثر در هم افزایی و توسعه بازار موفقیت های ملی و بین المللی این شرکت فناور است.
خادمی با اشاره به اینکه شرکت لوله گستر خادمی در نمایشگاه های مختلف حضور فعال دارد افزود: این حضور که با حمایت های پارک علم و فناوری البرز انجام می شود فرصت های کارآفرینی و رونق بازار را برای شرکت به ارمغان آورده است.
س.س ۵۱/ ل.م ۵۴