برگزاری دهمین دوره کنفرانس ملی دانشجویی مهندسی معدن در دانشگاه کاشان

۲۸ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۱:۵۵ کد : ۵۷۶۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۸۱
دهمین دوره کنفرانس  دانشجویی مهندسی معدن در روزهای هفتم ،هشتم و نهم اردیبهشت ماه امسال با حضور دانشجویان و علاقه مندان به این حوزه و همچنین شرکت مراکزمعدنی و صاحبان صنایع و معادن در دانشگاه کاشان...
دهمین دوره کنفرانس  دانشجویی مهندسی معدن در روزهای هفتم ،هشتم و نهم اردیبهشت ماه امسال با حضور دانشجویان و علاقه مندان به این حوزه و همچنین شرکت مراکزمعدنی و صاحبان صنایع و معادن در دانشگاه کاشان برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، عضو هیئت علمی گروه مهندسی معدن و رئیس برگزاری دهمین دوره کنفرانس ملی دانشجویی مهندسی معدن، "تعامل صنعت و دانشگاه، شکوفایی معدن" را شعار این کنفرانس ملی بیان کرد و گفت: کنفرانس های علمی دانشجویی محملی برای محققان و پژوهشگران، بویژه دانشجویان است تا بتوانند فعالیت ها و یافته های علمی خود را در محلی مناسب، در معرض ارایه و استفاده دیگران قرار دهند.
دکتر سید محمد رضویان هدف از برگزاری این کنفرانس ملی را انتقال تجربیات محققان و پژوهشگران و آشنایی و آگاهی دانشجویان با آخرین دستاوردهای علمی و تکنولوژی های به روز مهندسی معدن و ذکر کرد و افزود: از زمان فراخوان کنفرانس حدود 100 مقاله به دبیرخانه ارسال شد که پس از بررسی هیئت داوران،80 مقاله پذیرفته شد که 36 مقاله به صورت سخنرانی و بقیه به صورت پوستر در روز برگزاری کنفرانس ارائه خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد: علاقه مندان به شرکت در این همایش تا اول اردیبهشت ماه سال جاری فرصت دارند با مراجعه به سایت  http://10smec.kashanu.ac.ir/fa/congressMembers    در این کنفرانس ملی ثبت نام کنند.
رئیس برگزاری دهمین دوره کنفرانس ملی دانشجویی مهندسی معدن اظهار کرد: کنفرانس های علمی دانشجویی مهندسی معدن از سال 1378 توسط دانشکده فنی دانشگاه تهران در تهران برگزار شد و امسال نیز دهمین دوره کنفرانس دانشجویی مهندسی معدن در شهر کاشان و به همت انجمن علمی مهندسی معدن دانشگاه کاشان در این دانشگاه برگزار خواهد شد.