به منظور شناسایی و ارزیابی شرکت‌های نوپا و استارتاپی فعال در حوزه کسب و کار الکترونیک صورت پذیرفت؛

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری پارک علم و فناوری البرز و شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران

تعداد بازدید:۹۸۵
تفاهم‌نامه همکاری پارک علم و فناوری البرز و شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران با حضور مهندس عباسی رئیس پارک علم و فناوری البرز و با نمایندگی مهندس فرزین مدیرکل پست استان البرز به امضاء رسید.
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری پارک علم و فناوری البرز و شرکت  ملی پست  جمهوری اسلامی ایران

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری البرز، هدف از امضای این تفاهم‌نامه همکاری توسعه سکوی تجارت الکترونیک شرکت ملی پست (ستاپ) به منظور شناسایی، ارزیابی و آموزش شرکت های نوپا (استارت آپی) در حوزه کسب و کار الکترونیک جهت همکاری و توسعه و بهره برداری از امکانات سکوی تجارت الکترونیک شرکت ملی پست است.
براساس این گزارش موضوع تفاهم نامه عبارت است از شناسایی و ارزیابی شرکت های نوپا و استارت آپی فعال در حوزه کسب و کار الکترونیک با شرایط مورد نظر شرکت ملی پست و همچنین نظارت و پایش عملکرد آنها مطابق اهداف ترسیم شده شرکت ملی پست و در صورت نیاز ارائه آموزش های مورد نظر آنها است.
این همکاری از طریق انعقاد قرارداد با شتابدهنده ها صورت می گیرد و فرصت تحرک و موفقیت شرکت های استارت آپی مستقر در پارک علم و فناوری البرز فراهم می گردد.
در این تفاهم نامه پنج ساله طرفین در زمینه تخصیص فضای کاری مورد نظر، فراهم سازی امکانات قابل دسترسی، برگزاری دوره های آموزشی، امکان دسترسی به زیرساخت های پلتفرم تجارت الترونیک شرکت پست برای استارت آپ ها، کمک به شرکت های در حال فعالیت و شناسایی و ارزیابی و آموزش آنها همکاری می کنند.
گفتنی است پارک‌های علم و فناوری البرز برای توانمندسازی شرکت‌های دانش بنیان، استارت آپی همکاری خوبی با دستگاه های علمی و اجرایی استان البرز دارد.
ل.س ۴۲/ ل.م ۵۴

کلید واژه ها: پارک علم و فناوری البرز