با همکاری مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور و دانشگاه الزهرا (س)؛

کنفرانس ملی علم، فناوری و پیچیدگی اقتصادی برگزار می‌شود

تعداد بازدید:۶۸۳
مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور با همکاری دانشگاه الزهرا (س) و با مشارکت بخش خصوصی و دولتی، کنفرانس ملی علم، فناوری و پیچیدگی اقتصادی را ۲۲ مهر ماه ۱۳۹۹ به‌صورت مجازی برگزار می‌کند.
کنفرانس ملی علم، فناوری و پیچیدگی اقتصادی برگزار می‌شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور، محورهای این همایش ملی شامل: پیچیدگی اقتصادی و توسعه اقتصادی، بازارهای مالی و پیچیدگی اقتصادی، پیچیدگی اقتصادی و رونق تولید ملی، تولیدات علمی و پیچیدگی اقتصادی، قابلیت های فناورانه و پیچیدگی اقتصادی، نهادها و پیچیدگی اقتصادی، ریاست های دولت در راستای پیچیدگی اقتصادی، اشتغال و پیچیدگی اقتصادی، نوآوری در سایه پیچیدگی اقتصادی، آمار و اطلاعات و پیچیدگی اقتصادی، آموزش عالی و پیچیدگی اقتصادی، رویکردهای مدلسازی به پیچیدگی اقتصادی، کارآفرینی و پیچیدگی اقتصادی، ارتباط دانشگاه و صنعت و پیچیدگی اقتصادی، پیچیدگی اقتصادی و اقتصاد مقاومتی و سایر موضوعات مرتبط می باشد.
بر اساس این گزارش، مقالات برتر امکان چاپ در مجلات معتبر علمی را خواهند داشت و علاقه مندان می‌توانند از طریق آدرس meeting.alzahra.ac.ir/economic/ در این کنفرانس مجازی شرکت کنند.
گفتنی است علاقه مندان جهت اطلاع از دستورالعمل شرکت مجازی در کنفرانس می‌توانند به آدرس اینترنتی conference.nrisp.ac.ir/steco/fa/ مراجعه کنند.
ل.س ۴۲/ ل.م ۵۴

کلید واژه ها: مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور


( ۱ )