با مشارکت خیّر نیک اندیش صورت می‌گیرد؛

تجهیز آزمایشگاه شیمی دانشگاه بیرجند

۰۹ مهر ۱۳۹۹ | ۱۴:۰۵ کد : ۵۷۳۴۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۸۳
با مشارکت خیر نیک‌اندیش بیرجندی آزمایشگاه شیمی دانشگاه بیرجند تجهیز می‌شود.
تجهیز آزمایشگاه شیمی دانشگاه بیرجند

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه بیرجند، پس از اعلام آمادگی خیّر علیرضا باقرپور در‏خصوص تأمین بخشی از هزینه تجهیز آزمایشگاه شیمی دانشگاه بیرجند، تفاهم‌نامه ‏همکاری و مشارکت بین وی و دکتراحمد خامسان به نمایندگی از دانشگاه بیرجند و ‏سید‌محمد‌حسین زینلی به نمایندگی از بنیاد حامیان دانشگاه بیرجند منعقد شد.‏
این تفاهم‎نامه به‎منظور کمک و مساعدت در راستای گسترش علم و فرهنگ در خراسان جنوبی و تقویت ‏زیرساخت‌‎های دانشگاه بیرجند از سوی خیّر انجام گرفته است.‏
علیرضا باقرپوربراساس این تفاهم نامه مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال برای تجهیز آزمایشگاه شیمی ‏دانشگاه بیرجند با هدف گسترش و توسعه توان مهارتی، فنی و اجرایی دانشجویان اهدا خواهد کرد.


اهدای مبلغ یک میلیارد ریال وجه نقد به همراه دوهزار عدد ماسک محافظتی سه‌لایه و ۵۰ عدد جعبه کمک‌های اولیه به دانشگاه بیرجند

بانک رفاه کارگران مبلغ یک میلیارد ریال وجه نقد به همراه دوهزار عدد ماسک محافظتی سه‌لای و ۵۰ عدد جعبه کمک‌های اولیه به دانشگاه بیرجند اهدا کرد.
مدیران بانک رفاه کارگران امروز (چهارشنبه) با حضور در دانشگاه بیرجند و دیدار با دکتر احمد خامسان رئیس دانشگاه بیرجند طی تفاهم‌نامه‌ای مبلغ یک میلیارد ریال وجه نقد جهت پیشبرد طرح‌های عمرانی، آموزشی و خرید تجهیزات به همراه دوهزار عدد ماسک محافظتی سه‌لایه و ۵۰ عدد جعبه کمک‌های اولیه به دانشگاه بیرجند اهدا کردند.
در این تفاهم‌نامه بانک رفاه کارگران در اولین گام مبلغ یک میلیارد ریال وجه نقد در قالب هبه جهت پیشبرد طرح‌های عمرانی، آموزشی و خرید تجهیزات به همراه دوهزار عدد ماسک محافظتی سه‌لایه و ۵۰ عدد جعبه کمک‌های اولیه را متعهد شد.
همچنین پس از این جلسه اعضای حاضر با حضور در مرکز بهداشت و درمان و اهدا دوهزار عدد ماسک محافظتی سه‌لایه و ۵۰ عدد جعبه کمک‌های اولیه از این مرکز بازدید کردند.
ل.س ۴۲/ ل.م ۵۴

کلید واژه ها: بیرجند