توسط وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

رؤسای ستادهای استانی سومین کنگره شهدای دانشجو منصوب شدند

۰۲ مهر ۱۳۹۹ | ۱۲:۵۷ کد : ۵۷۱۶۱ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۶۵۸
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی احکام جداگانه، رؤسای دانشگاه مادر هر استان را به ریاست ستاد استانی سوّمین کنگره شهدای دانشجو در آن استان منصوب کرد.
رؤسای ستادهای استانی سومین کنگره شهدای دانشجو منصوب شدند

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در حکم وزیر علوم خطاب به رؤسای دانشگاه‌های مادر استان آمده است:
" نظر به ضرورت تبیین و معرفی یاد، خاطره و سیرۀ شهدای دانشجو به جامعۀ دانشگاهی، به‌ویژه دانشجویان فرهیخته و متعهد، به موجب این حکم به سمت رئیس ستاد سوّمین کنگرۀ شهدای دانشجو منصوب می‌شوید. امید است که با استعانت از خداوند متعال و بهرهگیری از سیرۀ اهل بیت و انفاس طیبۀ شهدا و با بهکارگیری تمامی ظرفیت‌های موجود در استان در راه معرفی و تبیین سیرۀ شهدای دانشجو، این اسوه‌های مقاومت و ایثار، موفق باشید."
سوّمین کنگره ملی شهدای دانشجو که از مهرماه ۱۳۹۹ همزمان با آغاز چهلمین سالگرد دفاع مقدس در دانشگاه‌های کشور آغار شده است، دارای سه مرحله دانشگاهی، استانی و ملی است و طی دو دوره گذشته نتایج و دستاوردهای ارزشمندی به همراه داشته است.

لازم به ذکر است، کنگره ملی شهدای دانشجو توسط دانشگاه‌های تحت پوشش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و دبیری سازمان بسیج دانشجویی برگزار می‌شود.


( ۵ )