با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

دکتر عبدشاهی به سمت سرپرست دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان منصوب شد

۲۹ شهریور ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۳ کد : ۵۷۰۱۹ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۲۲۱۲
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در حکمی دکتر عباس عبدشاهی را به سمت سرپرست دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان منصوب کرد.
دکتر عبدشاهی به سمت سرپرست دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان منصوب شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم خطاب به دکتر عبدشاهی آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود با بهره‌مندی از تجارب اعضای هیئت علمی دانشگاه، امکانات و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت‌های تعیین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.
امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت‌المال و صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه، اهتمام ورزید.
دکتر عباس عبدشاهی متولد ۱۳۴۹ شهرستان سپیدان در استان فارس و دانشیار گروه اقتصاد کشاورزی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان است.
وی راهنمایی و مشاوره بیش از ۵۰ پایان‌نامه کارشناسی ارشد و دکتری را برعهده داشته و بیش از ۹۰ مقاله در مجلات علمی- پژوهشی و کنفرانس‌های معتبر داخلی و بین‌المللی به چاپ رسانده است.
از سوابق اجرایی دکترعبدشاهی می‌توان به معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان، ریاست دانشکده مهندسی زراعی و عمران روستایی، معاونت آموزشی دانشکده مهندسی زراعی و عمران روستایی و مدیریت گروه اقتصاد کشاورزی اشاره کرد.
وزیرعلوم همچنین در نامه جداگانه‌ای با استعفای آقای دکترسیدعطااله سیادت، رئیس سابق دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان موافقت و از خدمات وی در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.
ل. م ۵۴/‏ ع. ع ۵۷


( ۲۸ )