با حضور استاندار خوزستان؛

۴ طرح عمرانی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان به بهره‌برداری رسید

۲۹ شهریور ۱۳۹۹ | ۰۹:۲۹ کد : ۵۷۰۱۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۳۹
۴ طرح عمرانی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان با حضور دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، رئیس، معاونان و جمعی از کارکنان دانشگاه افتتاح شد.
۴ طرح عمرانی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان به بهره‌برداری رسید

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان، این طرح‌ها شامل استخر سرپوشیده شهید حاج قاسم سلیمانی، پایلوت شیر، سالن تن درستی دختران و موزه آموزشی پژوهشی می‌باشد.
استاندار خوزستان در آیین افتتاح چند پروژه رفاهی در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان، گفت: خوزستان مهم‌ترین قطب کشاورزی کشور است و بیشترین تولید محصولات کشاورزی را دارد و فارغ التحصیلان این دانشگاه می‌توانند در جهت بهبود وضعیت کشاورزی استان نقش ایفا کنند.
دکتر شریعتی در حاشیه بهره‌برداری از این پروژه‌های عمرانی، اظهار داشت: امروز چندین پروژه در دانشگاه علوم کشاورزی خوزستان افتتاح شد؛ یک استخر سرپوشیده کاملاً استاندارد از منابع داخلی و اعتبارات وزارت علوم ساخته شد و همچنین یک سالن بدنسازی ویژه خوابگاه دختران تکمیل شده است.
وی با بیان اینکه دانشگاه علوم کشاورزی خوزستان یکی از تخصصی‌ترین دانشگاه‌های کشور در حوزه کشاورزی است، افزود: امروز فاز اول موزه دانشگاه و همچنین پایلوت شیر و لبنیات که از سال‌های قبل بدون استفاده مانده بود، به بهره‌برداری رسید و امکان آموزش دانشجویان به‌صورت عملی در دانشگاه فراهم شد.
استاندار خوزستان ادامه داد: طی هشت سال گذشته اقدامات بسیار ارزشمندی در جهت بازسازی و نوسازی دانشگاه انجام شده است. دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان یکی از دانشگاه‌هایی است که در طول این هشت سال بیشترین استفاده را برده و خوابگاه‌ها و دانشکده‌های خود را نوسازی کرده است.
دکترشریعتی با بیان اینکه امیدواریم شرایط لازم برای تربیت و آموزش دانشجو در کنار هم فراهم شود، تصریح کرد: خوزستان مهم‌ترین قطب کشاورزی کشور است و بیشترین تولید محصولات کشاورزی را دارد، فارغ‌التحصیلان این دانشگاه می‌توانند در جهت بهبود و بهتر شدن وضعیت کشاورزی استان نقش ایفا کنند.
وی در پایان گفت: مدیریت یکپارچه، انسجام، فعالیت مدیریت دانشگاه، جذب منابع مختلف از حوزه‌های ملی و استانی و مدیریت نظام‌مند هزینه‌ها، باعث افزایش بهره‌وری شده و باعث شده که دانشگاه علوم کشاورزی خوزستان از یک دانشگاه درجه دو استان به یک دانشگاه درجه یک تبدیل شود.
ل.س ۴۲/ ل.م ۵۴

کلید واژه ها: دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان