دکتر صالحی عمران خبر داد:

جذب بیش از ۲۶۵ میلیارد ریال از حمایت های خیرین در دانشگاه فنی و حرفه ای در سال ۱۳۹۹

۲۲ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۳:۰۸ کد : ۵۶۸۹۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۰۰
دکتر صالحی عمران رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای از جذب بیش از ۲۶۵ میلیارد ریال از حمایت های خیرین در دانشگاه فنی و حرفه ای در سال ۱۳۹۹ خبر داد.
جذب بیش از ۲۶۵ میلیارد ریال از حمایت های خیرین در دانشگاه فنی و حرفه ای در سال ۱۳۹۹

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه فنی و حرفه‌ای، دکتر صالحی عمران در نشستی که با حضور سید احمد آوایی نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی، مهندس احمد شکوری به نمایندگی از خیرین معزز، حاج محمد علی عصاریان و حاج احمد عصاریان برگزار شد، تفاهم نامه تأمین و پرداخت اعتبار جهت تکمیل ساختمان آموزشی، سالن اجتماعات، کارگاه‌های آموزشی و محوطه سازی آموزشکده فنی و حرفه‌ای پسران دزفول و طراحی و احداث خوابگاه آموزشکده فنی و حرفه‌ای دختران اهواز به امضای طرفین رسید.
دکتر صالحی عمران در حاشیه این مراسم گفت: بر اساس تفاهم‌نامه های امضا شده، خیرین نیک اندیش خوزستانی متعهد شده‌اند یک خوابگاه سه طبقه دختران با زیربنای حدود ۲ هزار و ۴۵۰ متر با هزینه ۱۲۰ میلیارد ریال در ۱۸ ماه در آموزشکده فنی و حرفه‌ای دخترانه اهواز و همچنین ساختمان آموزشی، کارگاه آموزشی و سالن اجتماعات با زیر بنای ۳۹۰ متر مربع و زمین چمن مصنوعی با زیر بنای ۹۰۰ متر مربع با هزینه‌ای بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال در مدت اجرای ۱۲ ماه احداث نمایند.
وی افزود: عملیات اجرایی و عمرانی تحت نظارت دفتر فنی دانشگاه فنی و حرفه‌ای انجام خواهد شد و مجریان و پیمانکاران موظف به رعایت دستورات ناظرین پروژه و الزامات کار در محیط‌های آموزشی در تمامی مراحل می‌باشند.
دکتر صالحی عمران در پایان گفت: با عنایت به همکاری مجمع حامیان و خیرین دانشگاه و مساعدت خیرین آموزش عالی دو تفاهم نامه دیگر به ارزش ۵۰ میلیارد ریال در شهرستان سیرجان و ۶۰ میلیارد ریال در شهر مقدس قم به امضا رسیده و عملیات عمرانی آنها آغاز شده است.
س. س ۵۱/ ل. م