برگزاری جشن فجر دانشگاهیان دردانشگاه تفرش

۲۱ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۰:۰۸ کد : ۵۶۸۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۴۰
مراسم جشن فجر ویژه کارکنان و خانواده دانشگاهیان دانشگاه های تفرش، به همت کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر شهرستان تفرش و با حضور روسای دانشگاه های تفرش و پرسنل دربرگزارشد. به گزارش روابط ع...
مراسم جشن فجر ویژه کارکنان و خانواده دانشگاهیان دانشگاه های تفرش، به همت  کمیته دانشجویی ستاد  دهه فجر شهرستان تفرش  و با حضور روسای دانشگاه های تفرش و پرسنل دربرگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترمحمد قاسم سحاب رئیس دانشگاه تفرش دراین مراسم ضمن تبریک ایام ا... دهه فجر گفت: بروز انقلاب اسلامی در بهمن 57 درایران واقعه ای بی نظیر بود که در پی اتحاد مردم و بهره مندی از یک رهبر بزرگ به وقوع پیوست.
وی افزود: همزمان با وقوع انقلاب ایران درکشورهای مختلف ازجمله نیکاراگوئه انقلاب رخ داد که ازتاثیرگذاری مانند انقلاب ایران برخوردار نبود زیرا اتفاقی که درسال 57 در ایران به وقوع پیوست اثر منطقه ای و جهانی بر کل دنیا گذاشت که این تاثیرات بسیار آشکار بود.
دکترسحاب ادامه داد: تاثیرگذاری انقلاب ایران باعث شد که پیام استقلال و آزادی انقلاب ما درسراسر آمریکا ، اروپا و جهان طنین انداز شود که  امروز نیز بعد از گذشت 38 سال از عمر انقلاب ما شاهد تلاش برای پیاده شدن حکومت مبتنی بر اسلام تحت تاثیر انقلاب ایران درسراسر جهان هستیم.
 
رئیس کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر شهرستان تفرش تصریح کرد: دهه فجر فرصتی مناسب برای مرور این اتفاق بزرگ و ارزش ها و آرمان های انقلاب به نسل های آینده و حفاظت از این سرمایه عظیم در راه سازندگی کشور است.
دکتررضا شفیع زاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفرش نیز در این مراسم گفت: پیوند محکم بین رهبری،مردم و مکتب درس بزرگ انقلاب اسلامی ایران به آحاد ملت ایران بود.
 وی افزود: رسالت امروز جوانان و نوجوانان توجه به این درس بزرگ انقلاب اسلامی ایران است تا پیوند ناگسستنی بین رهبری، مردم و مکتب حفظ شود.
گفتنی است اجرای مسابقه حضوری، پخش کلیپ، اجرای موسیقی زنده و تئاتر عروسکی از دیگر برنامه های جانبی این مراسم بود.