برگزاری جشن دانش آموختگان دانشگاه الزهرا (س )

۲۳ دی ۱۳۹۳ | ۱۱:۵۰ کد : ۵۶۷۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۷۹
جشن دانش آموختگان دانشگاه الزهراس  با میزبانی معاونت فرهنگی و اجتماعی در سالن خلیج فارس پژوهشگاه نیرو برگزار شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این مراسم خانم دکتر انسیه خزعلی رئیس دانشگاه ا...
جشن دانش آموختگان دانشگاه الزهراس  با میزبانی معاونت فرهنگی و اجتماعی در سالن خلیج فارس پژوهشگاه نیرو برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این مراسم خانم دکتر انسیه خزعلی رئیس دانشگاه الزهرا گفت: دانش آموختگان دانشگاه الزهراس تا به امروز موفقیت‌های چشمگیری در عرصه بین المللی و داخلی داشتند و امیدواریم این حرکت‌ها باعث شود که این دانشگاه به عنوان برترین دانشگاه جامع تک جنسیتی در سطح جهان مطرح شود.
سخنران ویژه این جشن حجت الاسلام محمد رضا مصلح مسئول نشست های تخصصی پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی بود که طی صحبت های خود ضمن دعا برای عاقبت به خیری جوانان خاطر نشان کرد : شکرگذاری یعنی انسان حتی کوچک‌ترین نعمت‌هایی را که خدا به او داده است را ببیند، چشمش به سرچشمه باشد و آن را الگو قرار دهد .
دکتر داد اندیش دبیر اجرایی انجمن دانش آموختگان دانشگاه الزهرا (س) نیز در این مراسم با صحبت های خود دانشجویان را به ثبت نام در این انجمن جهت ادامه فعالیت های علمی ، فرهنگی و هنری تشویق کرد.
گفتنی است طی این مراسم از دانش آموختگان رتبه اول تقدیر به عمل آمده و سوگندنامه دانش آموختگی به صورت دسته جمعی توسط حضارخوانده شد.