برگزاری جشن بزرگ انقلاب ویژه دانشجویان در دانشگاه تفرش

۲۰ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۳:۱۷ کد : ۵۶۷۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۲۱
همزمان با فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و به منظور بزرگداشت سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمندایران اسلامی ، جشن انقلاب  ویژه دانشجویان با حضور دانشجویان و به همت انجمن اسلامی دانشجویان دانشگ...
برگزاری جشن بزرگ انقلاب ویژه دانشجویان در دانشگاه تفرش
همزمان با فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و به منظور بزرگداشت سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمندایران اسلامی ، جشن انقلاب  ویژه دانشجویان با حضور دانشجویان و به همت انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تفرش در این دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، مهندس " حسین شیخ الاسلام" کارشناس و تحلیل گر مسائل سیاسی در این مراسم گفت:در طول تاریخ ایران قله های تعیین کننده وجود داشته است که همگی مبنی بر رویارویی دو جبهه حق و باطل بوده است.
وی با بیان این که روش حضرت امام (ره) برای آوردن تغییر با روش انقلاب های قبل از انقلاب ایران فرق اساسی داشته است افزود:آوردن مردم با انگیزه الهی به صحنه با رهبری مشخص روش انقلاب حضرت امام (ره) بوده است که حضرت امام این روش را در جنگ ، مراسم برائت در حج و برای فلسطین دنبال کردند و ملت نیز باید این روش  را در 22 بهمن و هفت اسفند تعمیم دهند.
وی ادامه داد: حضرت امام (ره) نظریه جدید برای حکومت داری به دنیا معرفی کرد که مبتنی بر این امر بود که در غیاب معصوم حکومت باید در دست فقیه عادل باشد که بعد از پیروزی انقلاب شاگردان امام در قانون اساسی این نظریه را نهادینه کردند.
مشاور بین الملل رییس مجلس و تحلیلگر مسائل سیاست خارجی تصریح کرد: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات هفتم اسفند جلوه ای از مردم سالاری دینی و یک وظیفه انسانی، الهی،اسلامی و ایرانی است .
سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری نیز در دانشگاه تفرش در این مراسم گفت:مردم ایران در بهمن 57 براساس اعتقادات و آرمان های خود مقاومت و ایستادگی کردن و انقلاب اسلامی ایران را به پیروزی رساندند.
حجت الاسلام "رسول ظرافت" با بیان این که خداوند نیز در پی مقاومت مردم لطف و رحمت خود را با پیروزی انقلاب شامل حال مردم ایران کردند افزود: این انقلاب با خون شهدا ،رهبری امام (ره) و استقامت مردم ایران به پیروزی رسیده است و اینک نیز رسالت ما حفاظت از این انقلاب و سپردن آن به صاحب اصلی آن امام زمان (عج ) است.
گفتنی است در این مراسم که با حضور شاعر طنزپرداز دکتر عباس احمدی برگزار شد با برنامه های فرهنگی مختلفی همچون اجرای موسیقی، پخش کلیپ،اجرای مسابقه  همراه بود