با حضور مجازی وزیر علوم صورت گرفت؛

تقدیر از یکی از خیرین نیک‌اندیش دانشگاه الزهرا(س)

۲۲ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۴:۱۵ کد : ۵۶۳۸۲ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۰۷۱
جلسه هیات امنای دانشگاه الزهرا(س) با حضور مجازی دکتر غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر توفیقی رئیس کمیسیون دائمی هیات امنا و رئیس پژوهشگاه نفت و دکتر باقری قائم‌مقام وزیر علوم برگزار شد و از مهندس علی سعیدی خیر نیک‌اندیش این دانشگاه تقدیر شد.
تقدیر از یکی از خیرین نیک‌اندیش دانشگاه الزهرا(س)

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه الزهرا (س)، دکتر غلامی در این جلسه ضمن تشکر از زحمات رئیس و مدیران دانشگاه الزهرا (س) و قدردانی از ظرفیت‌های خوب موجود در هیأت امنای این دانشگاه، گفت: برگزاری این جلسه فرصت مغتنمی است تا دستورالعمل‌های حاصل از آن در راستای حمایت از دانشگاه الزهرا (س) به عنوان مجموعه شاخص دخترانه کشور در دستور کار قرار گیرد.
وی با اشاره به تلاش‌ها و فعالیت‌های هیأت امنای دانشگاه الزهرا (س) در ستاد خیرین وزارت علوم، افزود: از همه اعضای هیئت امنا به خصوص اعضای حقیقی و حقوقی در دانشگاه‌ها که برای اعتلای مجموعه آموزش عالی کشور تلاش می‌کنند، تشکر و قدردانی می‌کنم. بی‌شک بدون حضور و همراهی این عزیزان بخشی از توفیقات امروز آموزش عالی محقق نمی‌شد.
در ابتدای این نشست، از "مهندس علی سعیدی" خیر دانشگاهی به پاس اقدامات خیرخواهانه وی جهت تأمین یک دستگاه یو پی ال سی آزمایشگاه آنالیز و بی و آنالیز دانشگاه تقدیر و قدردانی شد. این دستگاه در ابعاد ارتباط با صنعت و هدفمندی پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دکترای شیمی تجزیه نقش مؤثری خواهد داشت.
گفتنی است در این جلسه دکتر عسکریان ابیانه مشاور وزیرعلوم و دبیر ستاد خیرین، دکتر ملانظری رئیس دانشگاه الزهرا (س) و جمعی از مسئولان این دانشگاه نیز حضور داشتند.
س. س ۵۱/ ل. م ۵۴/ ع. ع


( ۲ )