با همکاری دانشگاه بوعلی سینای همدان؛

وبینار بین‌المللی تازه‌های کووید-۱۹ برگزار می‌شود

۱۷ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۷:۱۴ کد : ۵۶۲۸۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۳۱
دانشگاه بوعلی سینا همدان و دانشگاه علوم پزشکی همدان، وبینار بین‌المللی تازه‌های کووید-۱۹ را برگزار می‌کنند.
وبینار بین‌المللی تازه‌های کووید-۱۹ برگزار می‌شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از خبرگزاری دانشگاه بوعلی سینا همدان (بسنا)، در این وبینار که روز سه‌شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد متخصصان ویروس شناسی، اپیدمیولوژی و بیماری‌های عفونی حیوانات و انسان از دانشگاه‌ها و موسسات علمی-تحقیقاتی ایران و ایتالیا به بیان آخرین یافته‌های علمی در زمینه ویروس SARS-CoV2 و بیماری COVID-19 خواهند پرداخت.
محورهای این وبینار یک روزه شامل چگونگی پدیدار شدن اپیدمی ناشی از کروناویروس جدید، نشانه‌های بالینی و روش‌های نوین درمان بیماری، تشخیص آزمایشگاهی عفونت، آخرین اطلاعات در مورد واکسیناسیون و همچنین مبحث همه‌گیری شناسی بیماری در جوامع است.
علاقه‌مندان می‌توانند ساعت ۱۱ صبح روز ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ با مراجعه به آدرس http://eclass.umsha.ac.ir/research به صورت رایگان در این وبینار شرکت نمایند.
گفتنی است پیش از این نیز گفت‌وگویی اختصاصی با پروفسور نیکولا دکارو استاد تمام بیماری‌های عفونی حیوانات از دانشگاه باری ایتالیا درباره بیماری کووید -۱۹ از دیدگاه دامپزشکی انجام داده بود. وبینار پیش رو نیز در راستای تقویت همکاری‌های علمی بین‌المللی بین دانشگاه‌های بوعلی سینا و علوم پزشکی همدان با دانشگاه باری ایتالیا برنامه‌ریزی شده است.
ل.م ۵۴


( ۳ )