با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

دکتر اسلامی پناه به سمت «معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم» منصوب شد

۱۵ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۳:۵۸ کد : ۵۶۲۷۴ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۶۳۵۰
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، دکتر علی اسلامی پناه را به سمت «معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم» منصوب کرد.
دکتر اسلامی پناه به سمت «معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم» منصوب شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در حکم انتصاب دکتر اسلامی پناه آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جناب‌عالی به سمت «معاون حقوقی و امور مجلس» وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منصوب می‌شوید.
امید است با توکل به خداوند سبحان و با هماهنگی سایر معاونان ستاد وزارت و بهره‌مندی از نظرات صاحب‌نظران دانشگاهی ماموریت و وظایف معاونت حقوقی و امور مجلس را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی به انجام رسانید.
بایسته است با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری مدیران و کارکنان گرامی، در حفظ و حراست از حقوق قانونی وزارت متبوع و حوزه‌های مختلف و دانشگاهیان و تحکیم جایگاه قانونی وزارت بکوشید.
انتظار می‌رود با تعامل سازنده با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در شفاف‌سازی برنامه‌ها و اهداف و تصویب قوانین مورد نیاز با عنایت به ماموریت‌های مختلف وزارت، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری و نقش‌آفرینی آن در اقتصاد دانش‌بنیان کشور ایفا کنید.
دکتر علی اسلامی‌پناه عضو هیئت علمی گروه حقوق دانشگاه تهران و متولد سال 1339 می‌باشد. وی علاوه بر فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی از تجارب ارزنده‌ای برخوردار است.
نماینده دوره هشتم مجلس شورای اسلامی، وکیل دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری، مشاور معاون حقوقی رئیس جمهوری، سرپرست و معاون دانشکده حقوق و علوم انسانی دانشگاه تهران از جمله سوابق اجرایی وی است.
دکتر اسلامی‌پناه از جامعه ایثارگران دانشگاهی هستند و بیش از 18 ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها در دوران دفاع مقدس داشته‌اند.
وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه‌ای از زحمات و تلاش‌های دکتر حمیدرضا علومی یزدی در مدت زمان تصدی معاونت حقوقی و امور مجلس وزارت علوم قدردانی کرد.
گفتنی است دکتر علومی یزدی هفته گذشته با حکم محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهوری به سمت «رئیس مرکز امور حقوقی بین‌المللی ریاست جمهوری» منصوب شد.
ل.م54


( ۵۷ )