برگزاری اولین نشست مجمع عمومی و هیئت امنای خیرین حامی فناوری استان مازندران

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۵:۰۵ کد : ۵۶۲۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۳۶
اولین نشست مجمع عمومی و هیئت امنای خیرین حامی فناوری استان مازندران با حضور جمعی از خیرین استان در سالن جلسات پارک علم و فناوری مازندران برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در ابتدا دکترعلی معت...
برگزاری اولین نشست مجمع عمومی و هیئت امنای خیرین حامی فناوری استان مازندران
اولین نشست مجمع عمومی و هیئت امنای خیرین حامی فناوری استان مازندران با حضور جمعی از خیرین استان در سالن جلسات پارک علم و فناوری مازندران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در ابتدا دکترعلی معتمدزادگان رئیس پارک علم و فناوری مازندران ضمن خوش آمد گویی و خیر مقدم گزارشی از اقدامات و فعالیت های انجام شده در پارک علم و فناوری مازندران ارائه کرد.
وی با اشاره به اینکه وقف در حوزه فناوری می‌تواند به فعالیت‌های ایده‌پردازان کمک بسیاری کند، افزود: استفاده از ظرفیت خیرین استان برای کمک به تجاری سازی، توسعه و رشد شرکت های دانش بنیان بسیار حائز اهمیت است.
دکتر معتمدزادگان اظهار داشت: در چند سال اخیر اثبات شده است زمانی که عموم مردم برای پیشبرد فعالیت ها ورود پیدا می کنند کارآمد تر از بخش های دولتی تأثیر گذار هستند فعالیت هایی که خیرین مدرسه ساز در استان مازندران انجام داده اند بسیار ثمر بخش بوده در همین راستا مجمع خیرین حامی فناوری را در استان با الگو برداری از خیرین مدرسه ساز تاسیس کردیم با این نگاه که خیرین مدرسه سازی که برای دانش آموزان که مدرسه ساخته اند در حال حاضر باید برای اشتغال آنان چاره اندیشی کنند و برای اینکه صحیح و مطمئن در بستر اقتصادی جامع قرار بگیرند نیاز به حمایت خیرین محترم دارند.
وی ابراز امیدوارم کرد: با کمک تمامی خیرین رکورد های خوبی جهت حمایت و بستر سازی اشتغال برای جوانان داشته باشیم.
گفتنی است در ادامه هریک از خیرین حاضر در جلسه به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند و آمادگی خود را برای فعالیت در این حوزه اعلام کردند و در پایان پس از جمع بندی نظرات رأی گیری انجام شد و اعضای هیئت امنا و هیئت مدیره مجمع خیرین حامی فناوری استان مازندران انتخاب شدند.