در راستای تحقق دموکراسی در محیط های کاری صورت گرفت؛

طراحی و تولید نرم‌افزار نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها توسط فناوران پارک علم فناوری مازندران

۱۳ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۰ کد : ۵۶۲۲۲ دستاوردهای پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری
تعداد بازدید:۴۳۴
نرم‌افزار نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها، در راستای تحقق دموکراسی در محیط های کاری توسط فناوران پارک علم فناوری مازندران طراحی و تولید شد.
طراحی و تولید نرم‌افزار نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها توسط فناوران پارک علم  فناوری مازندران

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری مازندران، سامانه نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها، توسط شرکت دانش بنیان جادوی فکر مستقر در پارک علم فناوری مازندران در ابتدا در محیط ویندوز طراحی و تولید شد که پس از آن بنا به نیاز روز در محیط وب پدید آمد. این سامانه که در جهت کمک به ارتقای نظام پیشنهادها مطابق با مدل ارزیابی تدارک شده بود در دریافت جوایز برترین های ملی نظام پیشنهادها در سطوح مختلف نقش موثری ایفا می کند.
با توجه به تنوع سازمانها اعم از دستگاههای دولتی، بانک ها و شرکت ها، این نرم افزار بازآفرینی های متعددی را پشت سرگذاشته و در خلال این بازآفرینی ها مشتریان دارای قرارداد، از خدمات نگهداشت و پشتیبانی رضایت بخش برخوردار بوده است.
هم اکنون این نرم افزار در وزرات نیرو، جهاد کشاورزی، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، بانک رفاه، شهر، دی، توسعه تعاون، شرکت های برق منطقه ای و توزیع برق استانها و شهرداری ها بکارگیری شده است.
این محصول دانش بنیان دارای گواهی فنی شورای عالی انفورماتیک و گواهی امنیت از شرکت صنایع انفورماتیک ایران مطابق الزامات افتا کشور به عنوان اولین شرکت در شمال کشور می باشد.
نیاز روز در خصوص اپلیکیشن موبایل برای این محصول منجر به تولید نسخه android و نسخه ios گردید و با توجه به ضرورت تامین امنیت کاربری نرم افزار و نوع مشتریان این نرم افزار گواهی تاییدیه امنیت را با ارزیابی آزمایشگاه صنایع انفورماتیک ایران و تاییدیه سازمان فناوری اطلاعات ایران کسب کرد.
شرکت دانش بنیان نرم افزاری جادوی فکر مستقر در پارک علم فناوری مازندران به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در حوزه نظام پیشنهادها در سطح کشور می‌باشد.
س.س ۵۱/ ل.م