برگزاری اولین نشست شورای تخصصی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بجنورد در سال جدید

۱۸ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۸:۳۰ کد : ۵۶۱۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۱۲
اولین نشست شورای تخصصی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بجنورددر سال جدید برگزار شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،در این نشست دکتر احمد محقر، رئیس دانشگاه بجنورد، ضمن تبریک سال نو در سخنانی گفت: انتخابات ه...
برگزاری اولین نشست شورای تخصصی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بجنورد در سال جدید
اولین نشست شورای تخصصی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بجنورددر سال جدید برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،در این نشست دکتر احمد محقر، رئیس دانشگاه بجنورد، ضمن تبریک سال نو در سخنانی گفت: انتخابات هفتم اسفند با اقبال گسترده مردم مواجه شد و این نشان از اعتماد مردم به سازوکارهای درون نظام است و این موضوع جزو افتخارات جمهوری اسلامی است که مشروعیت و مقبولیت لایه های مختلف قدرت بر اساس رای مردم است.
وی ادامه داد: مقام معظم رهبری شعار امسال را "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" تعیین نمودند که دانشگاه ها می توانند نقش بسزایی در جایگاه نظری و عملی تحقق این شعار داشته باشند و دانشگاه بجنورد نیز از تمام ظرفیت های خود در این زمینه استفاده خواهد کرد.
در ادامه دکتر جواد هراتی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بجنورد توسعه  کمی و کیفی انجمن های علمی، کانون های فرهنگی و نشریات را از برنامه های مهم این معاونت در سال جدید اعلام کرد و گفت: در حال حاضر 20 انجمن علمی در دانشگاه فعالیت دارند و در سال گذشته 148 مورد فعالیت توسط انجمن ها انجام شده است.
وی اذعان داشت: معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه 362 مورد فعالیت فرهنگی را در سال گذشته انجام داده است و این روند در سال جدید نیز ادامه خواهد داشت.
گفتنی است در این نشست برنامه های پیشنهادی برگزاری مراسم اعتکاف دانشجویی ، برنامه های ویژه روز جهانی ارتباط تصویری (گرافیک) و اردوی نمایشگاه کتاب به تصویب شورا رسید.