برگزاری اولین نشست اعضای هیئت علمی دانشگاه اردکان

۱۵ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۲:۱۸ کد : ۵۶۱۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۰۴
درسال 95همزمان با اولین روز آغاز فعالیت های آموزشی سال جدید، اولین نشست اعضای هیئت علمی دانشگاه اردکان برگزارشد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر غفوری چرخابی رئیس دانشگاه اردکان سخنان خود را ...
درسال 95همزمان با اولین روز آغاز فعالیت های آموزشی سال جدید، اولین نشست اعضای هیئت علمی دانشگاه اردکان برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر غفوری چرخابی رئیس دانشگاه اردکان سخنان خود را  با تبریک عید نوروز و قرائت یکی از سروده های خود درباره این عید باستانی آغاز کرد.
وی با بیان اهمیت ارتباط مؤثر اساتید با دانشجویان، افزود: استادان بایستی علاوه برمسائل آموزشی با برقراری ارتباط مؤثر با دانشجویان سایر مشکلات این قشر را نیز حل و فصل کنند و در حوزه های مختلف دل سوزی داشته باشند  و بویژه برای ادامه تحصیل دانشجویان در تحصیلات تکمیلی مشاوره های لازم را به آنان ارائه دهند.
دکترغفوری چرخابی همچنین با تبریک ایام سالروز ولادت حضرت زهرا(س) اظهار امیدواری کرد: درسال جدید که با میلاد این بانوی مکرم آغاز شده، دانشگاهیان با الهام از معارف اهل بیت علیهم السلام و تلاش و پشتکار بیشتر قله های پیشرفت و ترقی را بیش از پیش بپیمایند.
درادامه دکترفتاحی معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه اردکان هم در خصوص پیگیری راه اندازی برخی از رشته ها، اولویت های پژوهشی شهرستان و استان، انتشارات و دفتر ارتباط با صنعت مطالبی بیان کرد.
گفتنی است در پایان این مراسم نمایندگان اعضای هیئت علمی به بیان دیدگاه ها و پیشنهادات خود پرداختند.