به منظور ارائه خدمات آزمایشگاهی صورت گرفت؛

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و پژوهشگاه مواد و انرژی

۰۸ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۷ کد : ۵۶۱۱۷ دستاوردهای پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری
تعداد بازدید:۱۲۹۲
سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و پژوهشگاه مواد و انرژی در راستای ارائه خدمات آزمایشگاهی تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند.
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و پژوهشگاه مواد و انرژی

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران، این تفاهم‌نامه همکاری توسط دکتر حسین رحمانی معاون نوآوری و تجاری‌سازی سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و دکتر سعید حصارکی معاون پژوهشی و تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه مواد و انرژی و در حضور رؤسای دو مرکز در محل سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران به امضا رسید.
در حاشیه امضای این تفاهم‌نامه در جلسه‌ای ضمن معرفی و تاکید بر توانمندی‌های دو مجموعه، در راستای محورهای مورد علاقه گفت‌وگو و تبادل نظر شد.
همکاری در اخذ پروژه‌های قراردادی مشترک به ویژه از وزارت‌های صمت، مسکن و شهرسازی و نیرو و واحدهای زیرمجموعه، توسعه فناوری‌های مشترک جهت ارائه به صنایع و سازمان‌ها، همکاری فی ما بین مراکز رشد دو مجموعه و شرکت‌های مستقر در آن‌ها و ارائه خدمات آزمایشگاهی و تخصصی از سوی دو مجموعه و شرکت‌های مستقر به یکدیگر از موضوعات و محورهای مشترک و مورد گفت‌وگو بود.
پس از این نشست، دکتر علیرضا خاوندی رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی به همراه معاونان و مدیران خود از طرح تونل باد، پژوهشکده مواد و طرح‌های در دست احداث و چند شرکت دانش بنیان مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران نیز بازدید کرد.
ل. م ۵۴

کلید واژه ها: سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران