در دیدار دکتر صالحی عمران با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور؛

دکتر نوبخت: حمایت از آموزش عالی مهارتی و دانشگاه‌های مأموریت‌گرا از برنامه‌های اصلی سازمان برنامه و بودجه

۰۵ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۳ کد : ۵۶۰۴۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۶۴
دکتر ابراهیم صالحی عمران رییس دانشگاه فنی و حرفه ای و جمعی از مدیران دانشگاه با حضور در سازمان برنامه و بودجه کشور با دکتر نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور دیدار و گفت‌وگو کردند.
دکتر نوبخت: حمایت از آموزش عالی مهارتی و دانشگاه‌های مأموریت‌گرا از برنامه‌های اصلی سازمان برنامه و بودجه

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه فنی و حرفه‌ای، در این نشست که در راستای بررسی راهکارهای اصلاح شاخص‌های بودجه‌ای دانشگاه فنی و حرفه‌ای برگزار شد؛ دکتر نوبخت به وجود عزم ملی جهت ارتقای آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در دولت اشاره کرد و گفت: سازمان برنامه و بودجه توجه جدی به دانشگاه‌های مأموریت گرا دارد و به دنبال حل مشکلات و ارتقای سطح آموزش‌های عالی مهارتی است.

دکتر صالحی عمران در این نشست ضمن تقدیر از حضور رییس سازمان برنامه و بودجه در اجلاس سراسری روسای دانشکده‌ها و آموزشکده‌های دانشگاه فنی و حرفه‌ای و دستور تغییر دفتر بخشی این دانشگاه، گزارشی از روند حرکت آموزش عالی مهارتی و حرفه گرایی در آموزش عالی ارائه کرد.

گفتنی است در این نشست دکتر نوبخت ضمن دستور مؤکد درخصوص اصلاح شاخص‌های بودجه‌ای دانشگاه در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰، بهره‌مندی دانشگاه فنی و حرفه‌ای از ردیف ۵۰ % تأمین منابع مالی در حمایت از پروژه‌های خیرساز را ابلاغ کرد.

س. س ۵۱/ ل. م ۵۴