تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه علم و صنعت ایران با شرکت ایران خودرو امضا شد

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۲:۱۹ کد : ۵۶۰۲۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۶۸
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علم و صنعت ایران و شرکت ایران خودرو، توسط دکترجبارعلی ذاکری رییس دانشگاه علم و صنعت ایران و دکتر مقیمی مدیرعامل ایران خودرو به امضا رسید.
تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه علم و صنعت ایران با شرکت ایران خودرو امضا شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه علم و صنعت ایران، در این مراسم که در محل شرکت ایران خودرو برگزار شد، با توجه به تجربیات دانشگاه در حوزه خودرو، تفاهم نامه همکاری در زمینه های توسعه پلتفرم ملی جدید خودرو؛ زنجیره دستیابی به دانش فنی و تولید قطعات خودرو و لجستیک و زنجیره تامین بین دانشگاه علم و صنعت ایران و شرکت ایران خودرو به امضا رسید.
در جلسه امضای تفاهم نامه، دکترذاکری با بیان اینکه تفاهم نامه امروز، مقدمه ای برای همکاری های مشترک برای توسعه صنعت خودروسازی در شرایط خاص کشور است، گفت: دانشکده مهندسی خودرو باید هاب ارتباط دانشکده ها و صنعت خودروسازی باشد و با تعاملات خود، نقش آفرین ارتقای صنعت خودرو در کشور شود.
دکترمقیمی مدیرعامل شرکت ایران خودرو نیز با ابراز امیدواری از اینکه امضای این تفاهم نامه، مایه خیر هم برای دانشگاه و هم برای صنعت خودروی کشور باشد، ضمن تصریح بر شکل گیری هرچه زودتر کمیته مشترک و کمیته راهبردی، از پیگیری های انجام شده برای امضای تفاهم نامه از هر دو مجموعه تقدیر کرد.
گفتنی است در پایان، تفاهم نامه همکاری دانشگاه علم و صنعت ایران و ایران خودرو توسط دکتر ذاکری و دکتر مقیمی به امضا رسید و تبادل شد.
ل.س ۴۲/ ر. ب ۴۵

کلید واژه ها: علم و صنعت ایران


( ۱ )