برگزاری اولین جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان

۲۸ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۱:۵۸ کد : ۵۶۰۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۰۹
اولین جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان در سال جدید به ریاست دکتر بندانی رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان و رئیس کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی ...
برگزاری اولین جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان
اولین جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان در سال جدید به ریاست دکتر بندانی رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان و رئیس کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در سالن جلسات این دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، بر اساس دستور کار این جلسه کلیه اعضای این کمیته خلاصه ای از عملکرد دستگاه اجرایی خود را در سال 94 ارائه دادند . همچنین دستگاه های اجرایی عضو اولویت های برنامه های اجرایی خود را در سال 95 اعلام کردند.
حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی و مرکز مشاوره دانشگاه سیستان و بلوچستان نیز بخشی از فعالیت های فرهنگی و پیشگیری در سال 94 را مواردی ازقبیل : آموزش 689 نفر از دانشجویان جدید الورود در کارگاه های " پیشگیری از آسیب های اجتماعی و مهارت های زندگی ، برگزاری کارگاه های آموزشی طرح سلامت، مهارت،نشاط ویژه دانشجویان دوره کارشناسی ، برگزاری 10 جلسه" نشست خودمانی" در خوابگاه های دانشجویان پسر ، برگزاری کارگاه های "توانمند سازی" با 28 عنوان ویژه کارکنان دانشگاه اعلام کرد.