به همت شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان صورت گرفت؛

آغاز عملیات اجرایی احداث پارک علم و فناوری تجهیزات پزشکی و سلامت/ بهره‌برداری از فاز دوم مجتمع کارگاهی و آزمایشگاهی تلاش

۰۱ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۸:۴۶ کد : ۵۵۹۸۴ دستاوردهای پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری
تعداد بازدید:۹۸۵
شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با مشارکت بخش خصوصی، پارک علم و فناوری تجهیزات پزشکی و سلامت را راه‌اندازی می‌کند.
آغاز عملیات اجرایی احداث پارک علم و فناوری تجهیزات پزشکی و سلامت/ بهره‌برداری از فاز دوم مجتمع کارگاهی و آزمایشگاهی تلاش

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، این پارک با هدف ایجاد زیرساخت‌های لازم برای گسترش شرکت‌های فناور حوزه تجهیزات پزشکی و سلامت راه‌اندازی خواهد شد.

این پارک، به عنوان چهارمین پارک علم و فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در مساحتی بالغ بر ۲۳ هکتار ایجاد خواهد شد.

پارک‌های علم و فناوری شیخ بهایی، ابوریحان و غیاث‌الدین جمشید، سه پارک علم و فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان است که اکنون در حال فعالیت هستند.

 

*بهره‌برداری از فاز دوم مجتمع کارگاهی و آزمایشگاهی تلاش و ساختمان بازسازی شده غدیر شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

فاز دوم مجتمع کارگاهی و آزمایشگاهی تلاش و ساختمان بازسازی شده غدیر شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان فاز دوم مجتمع کارگاهی و آزمایشگاهی تلاش و ساختمان بازسازی شده غدیر شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان توسط دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری به بهره‌برداری رسید.

فاز دوم مجتمع کارگاهی و آزمایشگاهی تلاش با زیربنای ۳هزار مترمربع و کاربری استقرار پایلوت تولیدی و تجاری سازی شرکت های فناور به بهره‌برداری رسید.

همچنین ساختمان غدیر که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بازسازی شده است در متراژ ۳۳۵۰ مترمربع با کاربری استقرار دفاتر فروش و بازرگانی شرکت‌های فناور، شتاب دهنده ها و فضای کار اشتراکی و استقرار صندوق پژوهش و فناوری استان اصفهان بازگشایی شد.

ل.م54

 

 


( ۱ )