با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

دکتر کیانی مقدم به سمت سرپرست دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار منصوب شد

۳۱ تیر ۱۳۹۹ | ۱۶:۱۰ کد : ۵۵۹۷۵ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۲۱۲۴
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در حکمی دکتر منصور کیانی مقدم را به سمت سرپرست دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار منصوب کرد.
دکتر کیانی مقدم به سمت سرپرست دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار منصوب شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم خطاب به دکتر کیانی مقدم آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود با بهره‌مندی از تجارب اعضای هیئت علمی دانشگاه، امکانات و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت‌های تعیین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.
امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت‌المال و صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه، اهتمام ورزید.
دکتر منصور کیانی مقدم، متولد ۱۳۴۳ و دانشیار دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار است.
وی دکترای خود در رشته تکنولوژی حمل و نقل دریایی را از دانشگاه لیورپول انگلستان دریافت کرده و دارای گواهینامه بین المللی شایستگی افسری ناوبری کشتی های اقیانوس پیمای تجاری و مسافربری می‌باشد.
دکتر کیانی مقدم راهنمایی و مشاوره پایان نامه و رساله ۴۸ دانشجوی کارشناسی ارشد و دکتری و چاپ بیش از ۳۵ مقاله علمی در مجلات معتبر بین المللی و دو عنوان کتاب را در کارنامه علمی خود دارد.
وی علاوه بر فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی، معاونت‌های آموزشی، پژوهشی و فناوری و دانشجویی و فرهنگی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار را در دوره‌های مختلف و همچنین نمایندگی وزیر علوم در هیئت نظارت بر تشکل‌های اسلامی این دانشگاه را برعهده داشته است.
وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه‌ای از خدمات دکتر محمود نصیری، رئیس سابق دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.
ر.ب ۴۵/ ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷


( ۱۹ )