به میزبانی دانشگاه علم و صنعت ایران؛

پنجمین همایش و نمایشگاه ملی تخصصی اندازه‌ گیری جریان سیالات در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و آب برگزار می‌شود

۲۲ تیر ۱۳۹۹ | ۱۰:۰۳ کد : ۵۵۸۰۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۶۹
پنجمین همایش و نمایشگاه ملی تخصصی اندازه‌ گیری جریان سیالات (میترینگ) در صنایع نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی و آب، روزهای ۱۸ و ۱۹ آذر ۱۳۹۹ با هدف ارتقای دانش میترینگ در کشور و تقویت شبکه متخصصان حوزه اندازه‌گیری، توسط دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود.
پنجمین همایش  و نمایشگاه ملی تخصصی اندازه‌ گیری جریان سیالات در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و آب برگزار می‌شود
به گزارش اداره کل روابط عمومی به نقل از دانشگاه علم و صنعت ایران، این همایش با محوریت حقوق اندازه گیری، هوشمندسازی اندازه گیری، استانداردهای ملی و بین المللی در اندازه‌ گیری جریان سیالات، عملیات پرووینگ و کالیبراسیون انواع کنتور در صنعت، انواع فناوری ‌های مربوط به میترینگ (اندازه‌ گیری کمی و کیفی) در جریان‌های تک فازی و چند فازی و رویکرد چگونگی حل مسئله در صنعت میترینگ، انتخاب، اجرا (یا ساخت)، بهره برداری، نگهداری و تعمیر تجهیزات اندازه‌ گیری و پرووینگ (کالیبراسیون) برگزار خواهد شد.
پژوهشگران و محققان می توانند فایل تکمیل شده مقالات خود را در فرمت همایش، تا شنبه ۱۹ مهر ۹۹ به آدرس ایمیل infoflowmeasurement.ir ارسال نمایند. کلیه مقالات همایش، در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام و سایت سیویلیکا نمایه خواهند شد. همچنین مقالات برتر در مجله International Journal Of Flowmeasurement به چاپ خواهد رسید.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط ثبت نام، ارایه سخنرانی، برگزاری کارگاه، حضور در نمایشگاه جانبی، زمانبندی و آخرین اخبار همایش، به آدرس الکترونیکی http://flowmeasurement.ir/ مراجعه کنند.
س.س ۵۱/ ل.م ۵۴
 

 


( ۱ )