رئیس سازمان اوقاف از وزیر علوم برای «برگزاری موفق مسابقات قرآن کریم در میان دستگاه های برگزار کننده» تقدیر کرد

۰۴ تیر ۱۳۹۹ | ۰۹:۱۵ کد : ۵۵۴۵۲ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۳۱۸۸
سید مهدی خاموشی، رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه از دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برای «برگزاری موفق مسابقات قرآن کریم در میان دستگاه‌های برگزارکننده مسابقات قرآنی» تقدیر کرد.
رئیس سازمان اوقاف از وزیر علوم برای «برگزاری موفق مسابقات قرآن کریم در میان دستگاه های برگزار کننده» تقدیر کرد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در متن تقدیرنامه رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه خطاب به دکتر غلامی آمده است:
قرآن کریم مشعل فروزان هدایت الهی و تمسک به آن موجب سعادت ابدی است، خدمتگزاری به این کتاب مقدس، علاوه بر وظیفه دینی، موجب مباهات و وسیله‌ای برای ترویج فرهنگ والا و انسان‌ساز این یادگار بزرگ رسول گرامی اسلام (ص) بوده و خادمان آن شایسته تجلیل می‌باشند.
ازآنجاکه آن مجموعه وزین اهتمام ویژه‌ای در ترویج و اعتلای فرهنگ بی‌بدیل قرآنی داشته است این تلاش مبارک را ارج می‌نهیم؛ و از تلاش‌های جناب‌عالی و همکاران محترم در برگزاری موفق مسابقات قرآن کریم درمیان دستگاه‌های برگزارکننده مسابقات قرآنی تقدیر و تشکر می‌گردد.
امید است همواره در جهت اعتلای فرهنگ قرآن کریم و تحقق اهداف عالیه انقلاب اسلامی، موفق و موید باشید.
گفتنی است که سال گذشته وزارت علوم، تحقیقات و فناوری میزبان مرحله ملی جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور بود که اختتامیه جشنواره را با حضور دانشجویان برگزیده قرآنی و مسئولان قرآنی کشور در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار کرد. همچنین وزارت علوم از بین ۳۱ دستگاهی که مسابقات قرآن کریم برگزار می‌کنند به عنوان دستگاه موفق مورد تقدیر قرار گرفت.
ل. م ۵۴/‏ ع. ع ۵۷