برگزاری کنگره دانشجویان دامپزشکی ایران در دانشگاه ارومیه

۲۲ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۵:۵۱ کد : ۵۵۴۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۸۰
نهمین کنگره دانشجویان دامپزشکی ایران در دانشگاه ارومیه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این سمینار دکتر بهرام دلیر رئیس نهمین کنگره دانشجویان دامپزشکی ایران با سخنانی در خصوص وضعیت دام...
برگزاری کنگره دانشجویان دامپزشکی ایران در دانشگاه ارومیه
نهمین کنگره دانشجویان دامپزشکی ایران در دانشگاه ارومیه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این سمینار دکتر بهرام دلیر رئیس نهمین کنگره دانشجویان دامپزشکی ایران با سخنانی در خصوص وضعیت دامپزشکی در کشور ، آغاز نهمین کنگره دانشجویی دامپزشکی ایران را اعلام کرد.
همچنین پروفسور حسن ملکی نژاد دبیر علمی کنگره با بیان اینکه تعداد 353 مقاله به دبیرخانه این کنگره ارسال شده است گفت: تیم داوری کنگره متشکل از اعضای هیئت علمی دامپزشکی و اساتید دانشکده های علوم، مرکز تحقیقاتی دریاچه ارومیه و برخی دانشکده های دیگر بود که به صورت آن لاین مقالات را دریافت می کردند که در نهایت 258 مقاله پذیرش شد و از این تعداد 47 مقاله به صورت سخنرانی و دیگر مقالات به صورت پوستر ارائه شد.
دکتر موسوی نماینده جامعه دانشجویان دامپزشکی نیز در سخنانی از تشکیل و شروع به کار "کارگروه جامعه دانشجویی دامپزشکی" خبر داد و گفت: این کارگروه پس از تلاش بسیار توانست به جامعه دامپزشکی کشور بپیوندد و امیدواریم با همکاری دانشجویان و با استفاده از همه پتانسیل های موجود تبدیل به فدراسیون شود.
همچنین در این کنگره علمی 4 پانل سخنرانی، 1 پانل پوستر و کارگاه آموزشی انتقال خون برگزار شد .
گفتنی است شرکت در جشنواره انگور، بازدید از موزه تاریخ طبیعی ارومیه و پارک جنگلی از بخش های جانبی این کنگره سه روزه بود و مراسم اختتامیه نیز به نکوداشت پروفسور سیدمهدی رضوی روحانی از اساتید پیشکسوت دامپزشکی دانشگاه ارومیه اختصاص داشت .