در هفته جاری صورت می‌گیرد؛

برگزاری رویدادهای علمی بین‌المللی مجازی در دانشگاه علامه طباطبایی

۰۱ تیر ۱۳۹۹ | ۱۲:۲۹ کد : ۵۵۳۸۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۲۰
دانشگاه علامه طباطبائی در هفته جاری رویدادهای علمی بین المللی خود را در قالب نشست‌های مجازی حوزه‌های فرهنگی، زبان شناسی، ادبی و مددکاری اجتماعی برگزار می‌کند.
برگزاری رویدادهای علمی بین‌المللی مجازی در دانشگاه علامه طباطبایی

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دانشگاه علامه طباطبایی در هفته جاری از تاریخ شنبه ۳۱ خردادماه ۱۳۹۹ لغایت جمعه ۶ تیرماه ۱۳۹۹ تقویم رویدادهای علمی بین‌المللی خود را که در قالب نشست‌های مجازی (وبینار) برگزار می‌شود، منتشر کرد.

بر اساس این تقویم، روز گذشته نشست‌های داستان رستم و سهراب درشاهنامه با سخنرانی دکتر اورنگ ایزدی، اصول روان‌شناسی زبان و پراگماتیک در آموزش زبان اسپانیایی به عنوان زبان خارجه با سخنرانی دکتر سالومه یوسفیان و How Do We Improve Our Vocabulary ? با سخنرانی دکتر جف مک کوئیلان برگزار شد.

روز دوشنبه، ۲ تیرماه نیز این رویداد با ۲ نشست کارگاه آموزش نویسندگی با بهره گیری از درسنامه هایی از چند نویسنده بزرگ معاصر (درسنامه نخست: ملکم گلدول) با سخنرانی دکتر حمیدرضا رحمانی زاده دهکردی و زبان فارسی، زبان دانش با سخنرانی دکتر عباس ملکی، دکتر ناصر ره یاب، دکتر نعمت الله ایران زاده و دکتر عبدالرحمن حمید ادامه خواهد داشت.

روز سه‌شنبه نیز مرکز چین شناسی دانشگاه علامه طباطبایی نشست روابط فرهنگی ایران و چین در دوران پساکرونا را با حضور شش استاد از دانشگاه‌های ایران و چین برگزار خواهد کرد.

روز چهارشنبه نیز گروه مددکاری اجتماعی این دانشگاه به برگزاری نشست واژه‌ها، خرده اندیشه‌ها و بزرگ اندیشه‌ها در نظریه Feminist social work با سخنرانی دکتر علیرضا مولا و دکتر حمیده عادلیان خواهد پرداخت.

علاقه‌مندان برای آگاهی از زمان برگزاری هر یک از این نشست‌ها و لینک حضور در آنها می‌توانند به فایل ضمیمه شده ذیل رجوع کنند.

ه. ع ۷۳/ ل. م ۵۴


لینک دانلود فایل

( ۱ )