در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا صورت پذیرفت؛

تولید ماسک‌های سه لایه استریل در مرکز رشد دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان

۱۷ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۸:۲۰ کد : ۵۵۱۲۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۲۰۲
ماسک‌های سه لایه استریل در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا، توسط محققان یکی از شرکت‌های دانش‌محور مستقر در مرکز رشد دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان تولید شد.
تولید ماسک‌های سه لایه استریل در مرکز رشد دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان، توران دستیار مدیر مرکز رشد دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان در این خصوص گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و نیاز جدی شهرستان به این محصول در حال حاضر این کارگاه تولیدی با توان تولید ۲۰۰۰ عدد ماسک‌های سه لایه و پنج لایه با مجوز تولید از دانشگاه علوم پزشکی اهواز در این دانشگاه فعال می‌باشد.
وی تصریح کرد: این کارگاه تولیدی به طور مستقیم ۸ نفر و به‌صورت غیرمستقیم ۱۵ نفر را مشغول به کار کرده است و امیدواریم با همراهی مسئولان و نهادهای مرتبط سطح تولید روزانه را تا ۵۰۰۰ ماسک در روز بالاتر ببریم.
مدیر مرکز رشد دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان در پایان با اشاره به بازگشایی مشاغل، بر سرعت بخشیدن به روند تولید ماسک برای ارتقای ایمنی عمومی تاکید کرد و افزود: از واحدهای تولیدی در حوزه سلامت و درمان حمایت می‌کنیم و شرکت نوآوران ایده پرداز رویای دانش نیز جزو این واحدهای موفق بوده که مورد حمایت این دانشگاه قرار گرفته است.
ل.س ۴۲/ ل.م ۵۴

کلید واژه ها: صنعتی خاتم الانبیای بهبهان


( ۲ )