با صدور پیامی؛

وزیر علوم انتخاب دکتر قالیباف به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت

۱۱ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۱ کد : ۵۵۰۴۲ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۲۱۹۶
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در پیامی انتخاب دکتر محمد باقر قالیباف به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی را به وی تبریک گفت.
وزیر علوم انتخاب دکتر قالیباف به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، متن پیام تبریک دکتر منصور غلامی به شرح زیر است:
جناب آقای دکتر محمدباقر قالیباف
رئیس محترم مجلس شورای اسلامی

با سلام و احترام،
اینک که با اتکا به آرای ملت فهیم و شریف ایران و با انتخاب نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در جایگاه ریاست مجلس شورای اسلامی قرار گرفته‌اید و وظایف خطیر قانونگذاری و نظارتی را برعهده دارید ضمن عرض تبریک، دوام توفیقات و تاییدات الهی را برای جناب‌عالی و تمامی نمایندگان محترم دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی از خداوند قادر متعال مسئلت دارم.
بی‌تردید جامعه علمی و دانشگاهی کشور امروز همانند گذشته آمادگی دارد تا همسو با تحقق بیانیه گام دوم انقلاب و پیام حکیمانه رهبر معظم انقلاب به مناسبت آغاز به کار یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی همچون سایر ارکان دولت جمهوری اسلامی ایران در کنار نمایندگان محترم مجلس، تمامی توان و استعداد خود را به کار گیرد و در تعامل با قوای سه‌گانه کشور و تحت رهبری داهیانه مقام معظم رهبری برای سربلندی، خودکفایی، سرآمدی و توسعه کشور عزیزمان در تمامی عرصه‌های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و علمی تمام قد حضور پیدا کند. سربلندی، عزت و اقتدار ایران اسلامی آرزوی قلبی همه ماست.
وزیر علوم در پیام جداگانه ای، انتخاب نواب رییس و اعضای هیات رییسه مجلس یازدهم را نیز تبریک گفت.
ل.م ۵۴/‏ ع. ع ۵۷