برگزاری نشست شورای پژوهش و فناوری منطقه 4 دانشگاه ها و موسسات پژوهشی و فناوری کشور در دانشگاه بوعلی سینا

۳۱ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۵:۳۹ کد : ۵۴۹۴ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۶۹۱
با حضور دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم و مدیران کل این معاونت ، نشست شورای پژوهش و فناوری منطقه 4 دانشگاه ها و موسسات پژوهشی و فناوری کشور  روز چهارشنبه سوم شهریورماه در دان...
برگزاری نشست شورای پژوهش و فناوری منطقه 4 دانشگاه ها و موسسات پژوهشی و فناوری کشور در دانشگاه بوعلی سینا
 با حضور دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم و مدیران کل این معاونت ، نشست شورای پژوهش و فناوری منطقه 4 دانشگاه ها و موسسات پژوهشی و فناوری کشور  روز چهارشنبه سوم شهریورماه در دانشگاه بوعلی سینا برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این نشست با هدف  بحث و بررسی در مورد مسائل و برنامه های حوزه پژوهش و فناوری کلان  کشور و منطقه4 دانشگاه ها و موسسات پژوهشی و فناوری برگزار می شود و  دکتر احمدی معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، دکتر غلامی رئیس دانشگاه بوعلی سینا، دکتر دهقانی رئیس مرکز منطقه ای علوم و فناوری و دکتر ختن لو دبیر شورای پژوهش و فناوری منطقه 4 از سخنرانان این نشست هستند.
 ارائه گزارش توسط نماینده سازمان استاندارد استان همدان در خصوص روند صدور مجوز برای اعطای گواهی ایزو 17025، استفاده از  توان تجهیزاتی آزمایشگاه های علمی دانشگاه ها و موسسات پژوهشی و فناوری منطقه 4 به عنوان  آزمایشگاه همکار سازمان استاندارد   بخش دیگری  از این نشست است.
بر اساس این گزارش، دکتر وحید احمدی در سفر خود به استان همدان از  مراکز پژوهشی و تحقیقاتی دانشگاه بوعلی سینا و پارک علم و فناوری این استان بازدید می کند.
گفتنی است منطقه 4 دانشگاه ها و موسسات پژوهشی و فناوری شامل استان های همدان،قم،مرکزی و قزوین است.