در راستای تکریم بازنشستگان؛

کانون بازنشستگان دانشگاه لرستان افتتاح شد

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۹:۱۶ کد : ۵۴۸۶۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۷۵
در راستای تکریم و توجه هرچه بیشتر به بازنشستگان و با حضور رئیس دانشگاه لرستان، کانون بازنشستگان این دانشگاه، افتتاح شد.
کانون بازنشستگان دانشگاه لرستان افتتاح شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه لرستان، این مراسم با حضور دکترخسرو عزیزی، رئیس دانشگاه لرستان، دکترمحمد جعفری، معاون پشتیبانی و توسعه و امیدعلی بیرانوند مدیر امور اداری دانشگاه، کانون بازنشستگان دانشگاه لرستان، برگزار شد.
دکترعزیزی، دراین خصوص گفت: این کانون در راستای توجه هرچه بیشتر به مطالبات صنفی بازنشستگان دانشگاه لرستان و تکریم هرچه بیشتر بازنشستگان این دانشگاه، تشکیل شده است.
وی افزود: با تشکیل کانون بازنشستگان دانشگاه لرستان، ارتباط مستقیم بین بازنشستگان دانشگاه لرستان با تیم مدیریتی دانشگاه، تقویت شده و از نقطه نظرات بازنشستگان دانشگاه که سال‌ها تجربه کاری اندوخته‌اند برای بهبود هرچه کیفی‌تر امور استفاده خواهد شد؛ همچنین مطالبات و مشکلات بازنشستگان دانشگاه لرستان، بخ‌صورت منسجم‌تری، پیگیری خواهد شد و نتایج اثرگذاری در جهت افزایش سطح خدمات‌دهی به بازنشستگان دانشگاه خواهد داشت.
رئیس دانشگاه لرستان، تصریح کرد: وقتی فردی، سال‌های زیادی از عمر خود را مشغول خدمت در یک سازمان بوده است نباید بعد از بازنشستگی، احساس کند فراموش شده است و تشکیل کانون بازنشستگان دانشگاه لرستان در این راستاست.
در ادامه دکترجعفری، معاون پشتیبانی و توسعه دانشگاه لرستان ایجاد کانون بازنشستگان دانشگاه لرستان را گامی مهم در راستای هرچه نظام مندترکردن پیگیری مطالبات بازنشستگان دانشگاه دانست.
حمیدرضا جمالی خرم آبادی مسئول راه اندازی کانون بازنشستگان دانشگاه لرستان نیز گفت: مجموع تعداد بازنشستگان دانشگاه لرستان (از ابتدا تاکنون) ۱۲۹ نفر است که شامل ۲۴ عضو هیئت علمی و ۱۰۵ عضو غیرهیئت علمی می‌شود.
ل.س ۴۲/ ل.م ۵۴

کلید واژه ها: لرستان


( ۲ )