برگزاری مراسم کاشت نهال در روز ملی درختکاری در دانشگاه بناب

۲۴ اسفند ۱۳۹۳ | ۱۳:۱۵ کد : ۵۴۶۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۴۸
دکتر مجتبی عباسیان رئیس دانشگاه بناب با غرس یک نهال در محوطه این دانشگاه در روز ملی درختکاری مشارکت کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر عباسیان در حاشیه این مراسم در سخنانی اظهار داش...
برگزاری مراسم کاشت نهال در روز ملی درختکاری در دانشگاه بناب
دکتر مجتبی عباسیان رئیس دانشگاه بناب با غرس یک نهال در محوطه این دانشگاه در روز ملی درختکاری مشارکت کرد.
به گزارش  روابط عمومی وزارت علوم،  دکتر عباسیان در حاشیه این مراسم در سخنانی اظهار داشت : با عنایت به اهمیت پایداری عرصه های طبیعی، از دانشگاهیان توقع داریم در هفته منابع طبیعی به عنوان یک اقدام ملی خدا پسندانه، به امر توسعه پوشش گیاهی و درختکاری همت گماشته و در این راستا با کاشتن حداقل یک اصله نهال در راستای حفظ و توسعه منابع طبیعی گامی مثبت و مؤثر بردارند و دیگران را نیز مشوق بوده و در تحقق شعار منابع طبیعی، سرمایه ملی گام برداریم و از آن حفاظت کنیم.
رئیس دانشگاه بناب در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه هفته منابع طبیعی فرصت مغتنمی برای ترویج فرهنگ کاشت درخت و جلوگیری از تخریب منابع ملی است ، گفت : هر یک از افراد جامعه در این هفته با غرس یک نهال می‌توانند در توسعه منابع ملی و جلوگیری از فرسایش خاک سهیم باشند .
گفتنی است اعضای هیئت رئیسه، مسئول نهاد رهبری، اساتید،کارکنان و دانشجویان دانشگاه نیز با غرس نهال رئیس دانشگاه بناب را در این مراسم همراهی کردند .

( ۱ )