برگزاری مراسم بزرگداشت مقام معلم در دانشگاه شهرکرد

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ | ۱۲:۵۰ کد : ۵۴۶۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۷۹
<div dir="None">درآستانه‌ هفته‌ گرامیداشت مقام معلم، مراسم بزرگداشت اساتید دانشگاه شهرکرد با حضور دانشگاهیان این دانشگاه برگزار شد.</div> <div dir="None" sizset="false" sizcache02330408667242171="94 11 6"><span id="ms-rterangepaste-start"></span><div>به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتراسماعیل اسدی رئیس دانشگاه شهرکرد دراین مراسم</div></div> ...
درآستانه‌ هفته‌ گرامیداشت مقام معلم، مراسم بزرگداشت اساتید دانشگاه شهرکرد با حضور دانشگاهیان این دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتراسماعیل اسدی رئیس دانشگاه شهرکرد دراین مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره‌ استادشهیدمرتضی مطهری روز معلم و فرارسیدن ماه مبارک رجب را تبریک گفت و از مقام شامخ معلم تجلیل کرد و از زحمات اساتید این دانشگاه سپاسگزاری کرد.
دکتر اسدی در ادامه آموزش را یکی از مهم ترین بخش‌های هر دانشگاه برشمرد و گفت: رشد دانشگاه شهرکرد درحوزه آموزش و تحصیلات تکمیلی رضایت‌بخش و چشمگیر است و بالابودن قریب به 3 درصدی نسبت قبولی دانشجویان دوره‌ کارشناسی دانشگاه شهرکرد در دوره‌ کارشناسی ارشد، نسبت به متوسط دانشگاه‌های دولتی کشور، گویای این مهم است که با همت و تلاش‌های بی‌دریغ اساتید این دانشگاه محقق شده است.
وی افزود: جهد و مجاهده‌ اساتید دانشگاه دربالا بردن ارتقای کیفی دانشگاه و رشد جامعه بسیار موثر می‌باشد و در این راستا عملکرد اساتید دانشگاه شهرکرد شایسته‌ تقدیر است.
رئیس دانشگاه شهرکرد با اشاره به نامگذاری سال 93 از سوی رهبر انقلاب به‌عنوان سال اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی، گفت: اصلاح ساختار فرهنگی جامعه، راه رسیدن به آرمان اقتصاد مقاومتی است و در این میان دانشگاه و اساتید، به عنوان منبع تولید تفکر صحیح، درسوق دادن جامعه به سمت پیشرفت و حرکت صعودی نقش به‌سزایی دارند.
گفتنی است در این مراسم از اساتید ارتقای رتبه یافته از 12 اردیبهشت 92 تا کنون و اعضای هیئت علمی منتخب آموزشی و ایثارگر دانشگاه، با اهدای لوح و هدیه، تجلیل شد .