برگزاری کارگاه یک روزه اپتیک و فوتونیک(از دانش تا فناوری) در دانشگاه قم

۳۰ آبان ۱۳۹۴ | ۱۲:۱۱ کد : ۵۴۵۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۶۲
گروه فیزیک دانشگاه قم به همراه دفتر بین المللی و همکاری های علمی دانشگاه در نظر دارد با توجه به  نامگذاری سال 2015 میلادی به نام سال جهانی نور از سوی سازمان ملل متحد، کارگاه تخصصی یک روزه ای را آ...
گروه فیزیک دانشگاه قم به همراه دفتر بین المللی و همکاری های علمی دانشگاه در نظر دارد با توجه به  نامگذاری سال 2015 میلادی به نام سال جهانی نور از سوی سازمان ملل متحد، کارگاه تخصصی یک روزه ای را آذر ماه  1394 در حوزه اپتیک و فوتونیک برگزارکند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر بردبار رئیس دانشکده علوم پایه  دانشگاه قم گفت: این کارگاه علاوه بر جنبه های علمی موضوع، سعی بر این دارد با دعوت از متخصصان مطرح کشور، در بخش های فناوری و تجاری سازی نیز مباحثی مطرح شود.
دکتر بردبار ضمن دعوت از تمامی اساتید، پژوهشگران و علاقه مندان به حوزه اپتیک و فوتونیک جهت شرکت در کارگاه اضافه کرد: کارگاه در دو بخش سمینارهای علمی- تخصص و سمینارهایی در زمینه فناوری و تجاری سازی در حوزه اپتیک و فوتونیک به صورت فشرده برگزار خواهد شد.
گفتنی است این کارگاه با حمایت دفتر معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری و انجمن اپتیک و فوتونیک در تاریخ 25 آذر ماه در دانشگاه قم برگزار می شود و علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاع  بیشتر به سایت wop.qom.ac.ir  مراجعه کنند.