برگزاری کارگاه های دانش افزایی در دانشگاه بناب

۳۰ دی ۱۳۹۴ | ۱۳:۳۲ کد : ۵۴۵۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۳۰۱
برگزاری کارگاه های دانش افزایی (ضیافت اندیشه اساتید) به همت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی و دفتر نهاد رهبری دردانشگاه بناب و با حضور اعضای هیئت علمی درحال برگزاری است. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،...
برگزاری کارگاه های دانش افزایی (ضیافت اندیشه اساتید) به همت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی و دفتر نهاد رهبری دردانشگاه بناب و با حضور اعضای هیئت علمی درحال برگزاری است.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، کارگاه های دانش افزایی (ضیافت اندیشه اساتید) با موضوعات "روش ها و فنون تدریس" و "تاریخ علم و تمدن اسلامی" با حضور دکترادیب مدرس دانشگاه تبریز و دکترقاعدان مدرس دانشگاه تهران به مدت چهار روز از 27 لغایت 30 دی ماه سال جاری دردانشگاه بناب درحال برگزاری است.
دکترمجتبی عباسیان رئیس دانشگاه بناب در این کارگاه ابتدا به فرجام رسیدن برجام را تبریک گفت و در ادامه با قدردانی از مقام عظمای ولایت (مدظله العالی) که همیشه با رهنمود های گرانقدر خود کشتی عظیم انقلاب اسلامی را هدایت کرده ، ریاست جمهوری دکتر روحانی، تیم مذاکره کننده هسته‌ای، هیئت دولت و مهم‌تر از همه مردم بزرگ و قدرشناس ایران اسلامی، که بار دیگر با ایستادگی خود برگ زرینی را در جریان جهانی رقم زدند و از خداوند متعال توفیق و کرامت و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت منتخب مردم را خواهان شد .
وی همچنین با بیان اینکه انتقال دانش دردانشگاه ها فقط بخشی از فعالیت های اساتید است و تعلیم و تربیت و پرورش ازجمله وظیفه اصلی اساتید در دانشگاه می باشد ، گفت : اساتید پدران معنوی دانشجویان هستند وما باتوجه به اینکه میزبان این عزیزان دردانشگاه بناب هستیم، باید تلاش کنیم دراین دوران با افزایش توانمندی خود در دانشگاه ها و پرورش دانشجویانی انقلابی و ارزشی ، زمینه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی را بیش از پیش فراهم کنیم .
دراین مراسم همچنین اساتید شرکت کننده و اساتید برگزارکننده دوره به بیان دیدگاه های خود پرداختند.
گفتنی است دانشگاه بناب درسال های گذشته جزو دانشگاه های برتر درحوزه برگزاری طرح ضیافت اندیشه  کشورمعرفی شده است.