برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع پدافند میکروبی

۲۰ آبان ۱۳۹۳ | ۱۱:۴۸ کد : ۵۴۴۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۶۹
کارگاه آموزشی باموضوع بیوتروریسم (پدافند میکروبی) درجمع دانشگاهیان دانشگاه مازندران برگزارشد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتررحمت عباس تبار مسئول بسیج اساتید دانشگاه مازندران با بیان این مطلب که ...
برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع پدافند میکروبی
کارگاه آموزشی باموضوع بیوتروریسم (پدافند میکروبی) درجمع دانشگاهیان دانشگاه مازندران برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتررحمت عباس تبار مسئول بسیج اساتید دانشگاه مازندران با بیان این مطلب که بحث های اخلاق محوری و پیگیری مسائل ارزشی مربوط به نظامی مقدس جمهوری اسلامی از رویکردهای بسیج اساتید می باشد، گفت: در زمانی که دشمن در حوزه های فرهنگی، ارزشی و مسائل تهاجم فکری وارد عمل شده آنچه که لازمه حرکت و جریان بسیج اساتید می باشد این است که بیشتر به مباحث فکری – فرهنگی پرداخته شود، به همین خاطر مجموعه یا سلسله مباحثی که در حیطه مسائل علمی – بصیرتی است را در دستور فعالیت های خود قرار دادیم
مسئول بسیج اساتید دانشگاه مازندران با اشاره به این مطلب که مباحث بصیرت افزایی و پیگیری مسائل ارزشی از دغدغه های مقام معظم رهبری است، افزود: این مهم فراتر از همه مباحث جناحی و جناح بندی های سیاسی که وجود دارد می باشد.
وی درادامه افزود: دراین حال که ما پیگیر جدی مسائل سیاسی کشور و حتی جامعه دانشگاهی هستیم ولی فراتر از این عرصه، قطعا فعالیت های ارزش مدارانه و اخلاق مداری خودمان را خواهیم داشت.
دکتر عباس تبار در پایان به تشکیل حلقه های دینی با محوریت اساتید بسیجی و با بدنه دانشجویی اشاره کرد و گفت: نگاه ما این است که هر کسی که در بدنه دانشگاهی حضور دارد عضو بسیج اساتید است و منعی برای ورود اساتید در این گروه و مجمع  وجود نخواهد داشت.
گفتنی است دکترمجتبی سعادتی دبیر کارگروه جنگ های نوین ستادکل نیروهای مسلح و استاد تمام میکروبیولوژی دانشگاه امام حسین (ع) است که کارگاه آموزشی خود را با موضوع بیوتروریسم (پدافند میکروبی) درجمع دانشگاهیان برگزار کرد.