در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا صورت گرفت؛

تولید لباس کاورال ایزوله توسط فناوران پارک علم و فناوری همدان

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۸:۵۶ کد : ۵۴۴۴۴ دستاوردهای پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری
تعداد بازدید:۸۶۶
فناوران پارک علم و فناوری همدان، در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا موفق به تولید لباس کاورال ایزوله برای حفظ سلامت تلاشگران عرصه بهداشت و درمان کشور شدند.
تولید لباس کاورال ایزوله توسط فناوران پارک علم و فناوری همدان

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری همدان، حمید ساغریچیان مدیرعامل شرکت دانش بنیان ساغر فن پارس در این خصوص گفت: در پی شیوع ویروس کرونا و لزوم مبارزه جدی با این ویروس فراگیر و پرمخاطره و با توجه به نیاز گسترده کشور به اقلام بهداشتی، تولید محصولات فناورانه لباس کاورال ایزوله در دستور کار تولید این شرکت قرار گرفت.
وی افزود در تولید این محصول تمام ویژگی لازم جهت ارتقای کیفیت را در نظر گرفته‌ایم، زیرا این محصول با سلامت تلاشگران عرضه بهداشت و درمان در ارتباط می‌باشد و هرگونه عیب و نقصی در تولید این محصول، موجب تحمل خسارات جدی در مبارزه با ویروس کرونا می باشد وتیراژ تولید این محصول در شرکت روزانه ۱۰۰۰ عدد می باشد که پاسخ‌گوی بخشی از نیاز مراکز درمانی مبارزه با این ویروس است.
ساغریچیان در تشریح کیفیت ممتاز تولید این محصول بیان کرد: این محصول با مواد اولیه و دستگاه‌های به‌روز اروپایی با تکنولوژی بالا و از مرغوب‌ترین پارچه، با لمینیت جهت ضد آب شدن آن و مطابق با استانداردهای به روز دنیا تولید می گردد و دوخت آن نیز کاملاً مرغوب و نفوذ ناپذیر می باشد.
ساغرچیان درخصوص استانداردهای این محصول نیز گفت: شرکت دانش بنیان ساغر فن پارس استاندارد 13485iso را که مختص شرکت‌های تولید تجهیزات پزشکی می‌باشد داراست و برای تولید محصول تمام معیارهای اداره کل تجهیزات پزشکی ایران را رعایت کرده‌ایم و در حال حاضر یکی از برترین برندها در تولید لباس کاورال ایزوله می‌باشیم.
وی اظهار داشت: چند نمونه ساخته شده از لباس کاورال ایزوله جهت تست بازار به کشور عراق ارسال شده است که با توجه به کاهش آمار مبتلایان به این ویروس در کشور، تولیدات مازاد بر مصرف مراکز درمانی مبارزه با ویروس کرونا در داخل، با مجوزهای لازم جهت صادرات به کشور عراق فرستاده می‌شود و هدف ما ابتدا تامین نیازهای داخل کشور می باشد و تنها مازاد تولید شرکت برای صادرات به کشور عراق در نظر گرفته شده است.
ل.س / ل.م ۵۴

کلید واژه ها: پارک علم و فناوری همدان


( ۵ )