بهره‌برداری از سامانه مدیریت یادگیری الکترونیکی (سمیا) در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۰:۲۳ کد : ۵۴۳۷۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۲۹۲۱
دکتر بهرام نوائی نیا معاون آموزشی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل از راه‌اندازی و بهره‌برداری از سامانه مدیریت یادگیری الکترونیکی (سمیا) در این دانشگاه خبر داد.
بهره‌برداری از سامانه مدیریت یادگیری الکترونیکی (سمیا) در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، دکتر نوائی‌نیا در این خصوص گفت: از اوایل اسفند ۹۸، بلافاصله بعد از تعطیلی کلاس‌ها به دلیل شیوع ویروس کرونا، دانشگاه برای برگزاری کلاس‌ها به صورت برخط و برون‌خط، اقدام به تقویت سیستم سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و خرید این سامانه کرده است که به همت مرکز فناوری اطلاعات و گروه آموزش‌های آزاد و مجازی، سامانه نصب و راه اندازی شد و به مدت دو هفته به صورت آزمایشی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
وی اظهار داشت: در حال حاضر کلیه کلاس‌های دانشگاه به صورت برخط و برون‌خط و غیر حضوری در حال اجرا است و از تاریخ ۲۳ فروردین تا ۵ اردیبهشت ماه جاری ۱۲۴ کلاس آموزشی و ۱۸۲ جلسه -کلاس به صورت برخط از طریق سامانه مدیریت یادگیری الکترونیکی (سمیا) برگزار گردید و تعداد زیادی از اساتید حداقل یک کلاس آموزشی از این طریق برگزار نمودند و ۲۶۸۳ دانشجو در کلاس حضور یافتند.
گفتنی است آموزش‌های دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل علاوه بر این سامانه، از طریق سامانه‌های دیگری که از قبل فعال شده بود نیز به صورت بر خط و برون خط ادامه دارد.
س.س ۵۱/ ل.م ۵۴


( ۱۶ )