به همت فناوران شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان صورت گرفت؛

طراحی سیستم‌های هوشمند برای نظارت و کنترل آبیاری گل‌ها و گیاهان

۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۰:۱۸ کد : ۵۴۳۷۰ دستاوردهای پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری
تعداد بازدید:۷۹۰
فناوران یکی از شرکت‌های مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، موفق به طراحی سیستم‌های هوشمند هوماک برای نظارت و کنترل آبیاری گل‌ها و گیاهان شدند.
طراحی سیستم‌های هوشمند برای نظارت و کنترل آبیاری گل‌ها و گیاهان
به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، مراقبت از محیط‌های کشت، گل‌ها و گیاهان، نگرانی قشر وسیعی از فعالان حوزه‌های کشاورزی و گلخانه داران، صاحبان باغ‌ها و ویلاهای برون شهری است.
صاحبان این مجموعه‌ها می‌توانند از خانه خود و از طریق اپلیکیشن اختصاصی هوماک بر روی تلفن همراه، آبیاری گل‌ها و گیاهان و یا شرایط مطلوب محیطی گلخانه خود (نظیر کنترل دما و رطوبت و …) را به صورت کنترل از راه دور (بدون محدودیت فاصله مکانی) نظارت و کنترل کنند.
تیم اجرایی هوماک در چهار مرحله بررسی محل مورد نظر جهت بهره گیری از سیستم‌های هوشمند هوماک، بررسی راه حل‌های مطلوب بر اساس دانش و تجربه کارشناسان فنی، متناسب با نوع نیاز و بر طبق شرایط محیطی مختلف، شناسایی پکیج مورد نیاز شناسایی و نصب و راه‌اندازی آن و ارائه ۱۰ ساله خدمات تعمیر و نگهداری، اقدام به ارائه محصول خود می‌کنند.
همچنین آمادگی را دارد که در این دوره پس از دریافت سفارش محصول از مشتریان در حداقل زمان ممکن پکیج‌های آبیاری و اقلیم هوشمند خود را در محل مورد نظر مشتری، به صورت رایگان نصب و راه اندازی کند.
وب سایت شرکت آرکا فنون (با برند هوماک) جهت بررسی تخصصی و ثبت سفارش: www.Homake.ir در دسترس است.
س.س ۵۱/ ل.م ۵۴
 

 


( ۲ )