با همکاری کارگروه آموزش عالی الکترونیکی وزارت علوم؛

نشست الکترونیکی تخصصی کرونا و مواجهه فناورانه آموزش عالی ایران در پرتو توانمندی‌‌های یادگیری و یاددهی الکترونیکی برگزار می‌شود

۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۱:۱۸ کد : ۵۴۳۱۰ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۸۰۹
انجمن یادگیری الکترونیکی ایران (یادا) با همکاری کارگروه آموزش عالی الکترونیکی وزارت علوم، تحقیقات و فتاوری، نشست اینترنتی تخصصی کرونا و مواجهه فناورانه آموزش عالی ایران در پرتو توانمندی‌های یادگیری و یاددهی الکترونیکی را برگزار می‌کند.
نشست الکترونیکی تخصصی کرونا و مواجهه فناورانه آموزش عالی ایران در پرتو توانمندی‌‌های یادگیری و یاددهی الکترونیکی برگزار می‌شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، این نشست الکترونیکی تخصصی؛ فردا (پنجشنبه) چهارم اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹ از ساعت ۹ تا ۱۲ صبح از طریق نشانی اینترنتی نشست به آدرس الکترونیکی ( http://iranian.ac.ir/yada) برگزار می‌شود.
کرونا و مواجهه فناورانه آموزش عالی ایران در پرتو توانمندی‌های یادگیری و یاددهی الکترونیکی در این نشست از حیث مسئله، تصمیمات و عملیات و با حضور متخصصان حوزه یادگیری الکترونیکی و مدیران اجرایی دانشگاه‌ها و نمایندگانی از میان اساتید و دانشجویان مورد تجزیه و تحلیل علمی قرار می‌گیرد.
این برنامه به‌صورت ویدئو کنفرانسی (وبینار) و با امکان تعامل شرکت‌کنندگان رسمی برگزار می‌شود و به‌صورت رایگان و زنده نیز بر روی اینترنت پخش و قابل دریافت توسط همگان خواهد بود.
گفتنی است آدرس الکترونیکی دریافت زنده این نشست تخصصی توسط عموم: ( https://derak.live/stream/yada-corona) می‌باشد.
س. س ۵۱/ ل. م ۵۴