برگزاری سومین رویداد ایده‌شو با موضوع مهندسی برق، الکترونیک و انرژی

۲۴ فروردین ۱۳۹۴ | ۱۴:۴۰ کد : ۵۴۳۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۱۷
سومین رویداد ایده‌شو باهمکاری انجمن مهندسین برق و الکترونیک استان اصفهان، باموضوع مهندسی برق، الکترونیک و انرژی و توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزارمی‌شود. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این برن...
سومین رویداد ایده‌شو باهمکاری انجمن مهندسین برق و الکترونیک استان اصفهان، باموضوع مهندسی برق، الکترونیک و انرژی و توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزارمی‌شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این برنامه در تاریخ 26 فروردین‌ماه سال جاری دراداره برق منطقه اصفهان و باهدف به اشتراک‌گذاری تجربیات زندگی‌ساز، موضوعات موردعلاقه و شوق‌برانگیز و نقطه نظرات منحصربه‌ فرد برگزارمی‌شود.
همچنین با ایجاد فرصتی مناسب برای افراد توانمند در ایده‌پردازی برای بیان ایده و انتقال آن به دیگران درمحیطی دوستانه، هریک از شرکت‌کنندگان درمدت سه دقیقه، ایده خود در زمینه‌های فنی و مهندسی به حاضران معرفی خواهند کرد.
شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به عنوان اولین سازمان موسس مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری درکشور، تلاش می‌کند تا با ایجاد بستری مناسب برای توسعه فعالیت‌ شرکت‌های دانش‌بنیان، زمینه لازم را برای تجاری‌سازی دستاوردهای آن‌ها و جذب سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی فراهم آورد و درحال حاضر 370 شرکت دانش بنیان در این شهرک مستقرهستند.
گفتنی است علاقه مندان برای شرکت در این رویداد و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی www. startupevent.ir   مراجعه کنند.