برگزاری سومین همایش ملّی مدیریت بهداشت دام دردانشگاه شیراز

۲۲ آبان ۱۳۹۵ | ۱۲:۱۶ کد : ۵۴۳۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۳۰۱
سومین همایش ملّی مدیریت بهداشت دام با حضور حدود سیصدنفر از دانشجویان، محققان و استادان دانشکده های دامپزشکی سراسر ایران و دامداران استان فارس دردانشگاه شیراز برگزارشد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،...
سومین همایش ملّی مدیریت بهداشت دام با حضور حدود سیصدنفر از دانشجویان، محققان و استادان دانشکده های دامپزشکی سراسر ایران و دامداران استان فارس دردانشگاه شیراز برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درمراسم افتتاحیه این همایش که با خوش آمدگویی دکترمسعود حق خواه رئیس دانشکده دامپزشکی آغاز شد، به نیاز بشر به مواد پروتئینی و نیاز جوامع دراستفاده از منابع با بهترین راندمان اشاره شد.
وی ضمن بیان اهمیت بخش مدیریت بهداشت دام دردانشکده دامپزشکی، بر تداوم برگزاری این گونه همایش ها و برقراری ارتباط بین صنعت و دانشگاه تآکید کرد.
درادامه دکترآرش امیدی دبیرعلمی همایش اهداف برگزاری آن را برشمرد و تقویت خانواده بزرگ دامپزشکی را در همکاری و همدلی علمی و عملی دست اندرکاران دانست.
وی ضمن قدردانی از همه همکاران و مهمانان و تشکر از حوزه مدیریت دانشگاه و دانشکده دامپزشکی شیراز، یاد و خاطره همکار دکترجواد تاجیک را که به تازگی درگذشته است گرامی داشت.
درسومین همایش ملّی مدیریت بهداشت دام، بیست مقاله به شکل سخنرانی و حدود هفتاد مقاله به شکل پوستر ارائه شدند.
دراین همایش، دو کارگاه توسط دکترمحمد نوری استاد دانشگاه شهید چمران اهواز و دکترمهدی محبی فانی استاد دانشگاه شیراز با حضور علاقه مندان برگزارشد.
همچنین ریاست پانل های علمی را دکترعلی رضاخانی، دکتر مجتبی کافی و دکتر محمدرحیم احمدی بر عهده داشتند.
سخنرانان کلیدی همچون دکترمحمد نوری، دکترکامران شریفی و دکتر محمدرحیم حاجی کلایی در پانل اوّل و دکتر مجتبی کافی، دکتر احمدی و دکترانصاری در پانل دوم سخنرانی کردند.
گفتنی است درپایان، مقررشد برنامه ریزی‌ ها برای برگزاری چهارمین همایش ملّی مدیریت بهداشت دام در دبیرخانه همایش انجام شود.