برگزاری دومین کنگره،کارگاه و نمایشگاه بین‌المللی نمک‌زدایی از آب‌های شور درسازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران

۲۶ مهر ۱۳۹۳ | ۱۴:۲۶ کد : ۵۴۲۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۶۸
سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و مرکزمنطقه‌ای نمک‌زدایی و محیط‌زیست دومین کنگره، کارگاه و نمایشگاه بین‌المللی نمک‌زدایی از آب‌های شور را ازتاریخ 28 تا 30 مهر سال جاری برگزار می‌کنند. به گزارش رواب...
سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و مرکزمنطقه‌ای نمک‌زدایی و محیط‌زیست دومین کنگره، کارگاه و نمایشگاه بین‌المللی نمک‌زدایی از آب‌های شور را ازتاریخ 28 تا 30 مهر سال جاری برگزار می‌کنند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این کارگاه آموزشی با حمایت بانک توسعه اسلامی، مرکز منطقه‌ای علوم و انتقال فناوری اتحادیه همکاری‌های منطقه‌ای کشورهای حاشیه‌ اقیانوس هند (IORA)  و دانشگاه‌های تهران، شهید بهشتی و تربیت مدرس و به میزبانی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران برگزار می‌شود.
دراین کارگاه آموزشی مراکزی چون وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، مرکز همکاری‌های علمی و بین‌المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سازمان حفاظت محیط زیست، وزارت نیرو و مرکز همکاری‌های علمی و فناوری ریاست جمهوری حضور خواهند داشت.
همچنین علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌گاه همایش به آدرس اینترنتی http://desalination.iora-rcstt.org/ و وب‌سایت سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران به آدرس http://www.irost.ir/ مراجعه کنند.