برگزاری دومین نشست هیئت موسس کانون حامیان دانشگاه صنعتی ارومیه

۱۱ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۵:۴۱ کد : ۵۴۱۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۹۱
دومین نشست هیئت موسس کانون حامیان دانشگاه صنعتی ارومیه در راستا ی پیشبرد منسجم و مدون اهداف و برنامه های این دانشگاه ، به میزبانی اتاق بازرگانی و تعاون استان آذربایجان غربی برگزار شد. به گزارش روابط عم...
دومین نشست هیئت موسس کانون حامیان دانشگاه صنعتی ارومیه در راستا ی پیشبرد منسجم و مدون اهداف و برنامه های این دانشگاه ، به میزبانی اتاق بازرگانی و تعاون استان آذربایجان غربی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این جلسه دکترقادر رضازاده سرپرست دانشگاه صنعتی ارومیه ضمن خیر مقدم و تقدیر  از حضار ، به تبیین فلسفه وجودی و ماهیت اصلی این کانون پرداخت.
وی در ادامه مجمع حامیان را یک بازوی مشورتی و فکری و در عین حال پشتیبان دانشگاه صنعتی ارومیه در مواقع حساس وسرنوشت ساز دانست.
دکتررضازاده رابطه و تعامل دانشگاه با کانون را یک پل ارتباطی دو طرفه قلمداد کرده و راهکار اصلی برای نیل به اهداف مشترک را هم افزایی و  تشریک مساعی توصیف کرد.
سرپرست دانشگاه صنعتی ارومیه نیازسنجی و واکاوی راه حل ها برای استفاده بهینه از فرصت ها را یکی از اصول اساسی پیش بینی شده برای افق فعالیت کانون معرفی کرده و بر این نکته تاکید کرد که کار علمی و تخصصی شالوده کلیدی فعالیت کانون حامیان دانشگاه صنعتی ارومیه باشد.
وی در پایان سخنان خودابراز امیدواری کرد کانون حامیان دانشگاه صنعتی ارومیه یکی از ارکان تصمیم ساز و مکمل این مجموعه در رسیدن به افق چشم انداز ترسیم شده باشد.
همچنین در ادامه این نشست مهندس کیهان فر رئیس هیئت مدیره اتاق بازرگانی و تعاون جلسه دستور این هفته کارگروه را ارائه نظرات و پیشنهادات و بحث و تبادل نظر پیرامون تصویب اساسنامه کانون حامیان دانشگاه صنعتی ارومیه عنوان کرد.
دراین جلسه که محوریت اصلی آن حول مباحث و اصول اساسی پیش نویس اساسنامه و تایید ساختار کلی آن بود، ابتدا اعضای هیئت موسس به بررسی بندهای اساسنامه پرداخته و تطبیق آن با اهداف و برنامه های کلی کانون را بررسی کردند  و در نهایت اساسنامه کانون حامیان دانشگاه صنعتی ارومیه با اکثریت آرا به تصویب هیئت موسس رسید .